شتاب SWM G01
شتاب SWM G01

در این ویدیو شتاب SWM G01 کراس اوور چینی جدید بازار ایران را تست کردیم.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

در این قسمت از شتاب به سراغ SWM G01 رفتیم تا مشخصات فنی این خودرو را مرور کنیم. همچنین شتاب ۰ تا ۱۰۰ این خودرو را تست کردیم.

حتما بخوانید

ویدوی تست و بررسی اس دبلیو ام G01
باید و نبایدهای خرید SWM G01

مشخصات فنی SWM G01

بر روی G01 از پیشرانه ای ۱٫۵ لیتری استفاده شده است. به مدد توربوشارژر این خودرو، ۱۵۶ اسب بخار قدرت و ۲۳۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. چنین قدرت و گشتاوری برای یک پیشرانه ۱٫۵ لیتری، قطعاً منطقی به نظر می رسد. اس دبلیو ام برای انتقال این قدرت به چرخ های جلو هم از جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک استفاده کرده است. مشکل اصلی در جرم بالای خودرو نهفته است، جایی که پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو نمی تواند شتاب اولیه فوق العاده ای را به راننده بدهد.

امکانات ایمنی SWM

شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، ترمزهای جلو و عقب دیسکی، ترمز ABS، EBD و BA، سامانه کنترل پایداری ESP، رادار خطی، رادار نقطه کور، تشخیص موجودات زنده در هنگام پارک و سرعت های پایین از جمله امکانات ایمنی این خودروی چینی است.

آپشن های SWM G01

این خودرو به امکاناتی مانند سقف پانورامیک، رینگ آلومینیومی تراش خورده، دوربین ۳۶۰ درجه، استارت دکمه ای، جلو آمپر دیجیتال، نور پردازی کابین، تریم داخلی چرم مصنوعی، دوربین ثبت وقایع، صندلی برقی راننده با گرمکن و سردکن، ترمز پارک برقی، اتوهلد، کنترل شروع حرکت در سربالایی، نمایشگر لمسی، بلوتوث، کروز کنترل، فرمان کمکی برقی، حالت اسپرت و تیپ ترونیک جعبه دنده، آینه تاشو برقی، روکش جیر داشبورد (سفارشی) و رکاب جمع شوی برقی (سفارشی) مجهز است.

سوالات متداول

شتاب SWM G01 چقدر است؟

شتاب SWM G01 در حدود ۱۲.۶ ثانیه است.

SWM G01 چه مشخصات فنی دارد؟

این خودرو از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژر بهره میبرد که توان تولید ۱۵۶ اسب بخار قدرت و ۲۳۰ نیوتن متر گشتاور را دارد که این توان از طزیق یک جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک به چرخ های جلو میرسد.

SWM G01 چه امکانات ایمنی دارد؟

شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، ترمزهای جلو و عقب دیسکی، ترمز ABS، EBD و BA، سامانه کنترل پایداری ESP، رادار خطی، رادار نقطه کور، تشخیص موجودات زنده در هنگام پارک و سرعت های پایین

۵ امتیاز از ۳ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.