مدیران خودرو
آرین دیزل گروه خودرویی دلیلی اکستریم VX
ام جی کرمان موتور خودروچی آفتاب خودرو

آخرین مطالب

واردات تخیلی ؛ مقایسه بستیون T77 و چانگان CS35 پلاس فصل نهم

واردات تخیلی ؛ مقایسه بستیون T77 و چانگان CS35 پلاس

در قسمت جدید اسب بخار به سراغ تست و بررسی بستیون T77 و چانگان CS35 پلاس در کنار هم رفته ایم تا ببینیم آیا چینی های وارداتی در مقابل مبلغ پرداختی تا چه حد ارزش خرید دارند. تا پایان همراهمان باشید.

ناگهان چاله ؛ تست و بررسی فیدلیتی پرستیژ فصل نهم

ناگهان چاله ؛ تست و بررسی فیدلیتی پرستیژ

یازدهمین قسمت از فصل ۹ اسب بخار به فیدلیتی پرستیژ، مونتاژی بهمن موتور، اختصاص داده شده. در بخش دوم روغن های مناسب برای جعبه فرمان و گیربکس اتوماتیک را معرفی کردیم و در تیپ کار هم به سراغ پارس بهینه رفتیم.

آرزوی برقی ؛ بررسی لاماری ایما هیبرید و تجربه کویر برفی فصل نهم

آرزوی برقی ؛ بررسی لاماری ایما هیبرید و تجربه کویر برفی

در دهمین قسمت از فصل ۹ اسب بخار به سراغ تست و بررسی لاماری هیبرید رفتیم تا بتوانید بیشتر با این کراس اوور جذاب آشنا شوید. در ادامه قسمت نیز علاوه بر مشاهده مستندی کوتاه از کویر برفی، می توانید با انواع روغن گیربکس های کاسپین و ویژگی های آن ها نیز آشنا شوید.

عشق چالش ؛ تست آفرودی تیگو 8 پرو مکس و بررسی کنترل پایداری شاهین فصل نهم

عشق چالش ؛ تست آفرودی تیگو 8 پرو مکس و بررسی کنترل پایداری شاهین

در قسمت جدید اسب بخار به سراغ تست آفرودی تیگو ۸ پرو مکس و هیوندای وراکروز، یک کراس اوور دو دیفرانسیل چینی در کنار نمونه کره ای و همچنین یک شاسی مستقل ژاپنی رفته ایم و تفاوت های این سه خودرو را با یکدیگر به چالش کشیده ایم. تا پایان همراه‌مان باشید.

جنگ وانتی: چالش های آفرودی با 6 پیکاپ چینی فصل نهم

جنگ وانتی: چالش های آفرودی با 6 پیکاپ چینی

در قسمت جدید اسب بخار به سراغ تست و بررسی ۶ پیکاپ چینی موجود در بازار ایران در مسیرهای خارج جاده رفته ایم. تا پایان همراهمان باشید.

تست و بررسی تویوتا لندکروز سری 300 / میخوامش! فصل نهم

تست و بررسی تویوتا لندکروز سری 300 / میخوامش!

در قسمت هفتم از فصل ۹ اسب بخار به سراغ تست و بررسی تویوتا لندکروز سری ۳۰۰ یا اتاق ۳۰۰ رفتیم، و در ادامه نیز به راهکارهای جلوگیری از بخار کردن شیشه ها و همچنین یخ زدن مایع شیشه‌شوی در روزهای سرد سال می پردازیم.

سفرگیجه ؛ چگونه از کویر ریگ جن سالم برگردیم! فصل نهم

سفرگیجه ؛ چگونه از کویر ریگ جن سالم برگردیم!

در قسمت جدید اسب بخار با مستندی متفاوت از یک سفر طبیعت گردی، بیان نکات خودرویی، آموزش رانندگی در کویر، لندکروزر بازی و… همراه شما خواهیم بود؛ مستندی که در ایران، اسب بخار می‌تواند آن را رقم بزند.

تست و بررسی فونیکس تیگو ۸ پرو e پلاس / الکتیگوسیته فصل نهم

تست و بررسی فونیکس تیگو ۸ پرو e پلاس / الکتیگوسیته

در این قسمت با تست و بررسی فونیکس تیگو ۸ پرو e پلاس، آیتم گیرپاچ پژو ۲۰۷ پانورامیک و همچنین معرفی ضد یخ های فومن شیمی، همراه ما باشید.

ویدیو تست و بررسی زامیاد زاگرس / تپه زاگرس فصل نهم

ویدیو تست و بررسی زامیاد زاگرس / تپه زاگرس

در قسمت چهارم از فصل ۹ اسب بخار تنها پیکاپ دو دیفرانسیل زامیاد یعنی زاگرس را مورد بررسی قرار داده ایم و سپس به سراغ روغن موتورهای کاسپین رفته ایم.

سامورایی علیه گلادیاتور ؛ مقایسه لکسوس NX200t و فولکس واگن تیگوان فصل نهم

سامورایی علیه گلادیاتور ؛ مقایسه لکسوس NX200t و فولکس واگن تیگوان

در این قسمت، با تست و مقایسه دو خودروی لکسوس NX200t و فولکس واگن تیگوان و همچنین معرفی تریگرهای فومن شیمی همراه ما باشید.

لوسیفر: تست و بررسی فونیکس FX / نگاهی به یاماها Nmax و ایرادات سایپا کوییک تست و بررسی خودرو

لوسیفر: تست و بررسی فونیکس FX / نگاهی به یاماها Nmax و ایرادات سایپا کوییک

در قسمت دوم فصل ۹ اسب بخار، با نام لوسیفر، به سراغ تست و بررسی فونیکس FX پریمیوم به عنوان یکی از جدیدترین کراس اوورهای چینی بازار، تست اسکوتر N-Max و ایرادهای شایع کوییک آمده ایم.

مافیا ماییم: ویدیو تست و بررسی لکسوس ES250 + نکات فنی فصل نهم

مافیا ماییم: ویدیو تست و بررسی لکسوس ES250 + نکات فنی

در قسمت اول فصل نهم اسب بخار با نام “مافیا ماییم” به سراغ تست و بررسی لکسوس ES250 با آخرین فیس لیفت موجود در بازار ایران آمده ایم. اسپانسرینگ اولین قسمت از فصل ۹ اسب بخار را شرکت فومن شیمی برعهده داشته است.

خلاص : تست و بررسی تیگارد X35 و JMC S350 فصل هشتم

خلاص : تست و بررسی تیگارد X35 و JMC S350

در قسمت پایانی فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی تیگارد X35 رفته ایم. این خودرو یک کراس اوور جدید است که به تازگی تولید آن توسط سانیار موتور آغاز شده و قرار است تا در ابتدای سال ۱۴۰۲ تردد گسترده خود را در جاده های کشور آغاز کند. همچنین در ادامه قسمت […]

بک تو بک : تست و بررسی بک X3 پرو تست و بررسی خودرو

بک تو بک : تست و بررسی بک X3 پرو

در قسمت یازدهم فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی بک X3 پرو ( BAC X3 Pro ) شرکت خودروسازان بم رفته ایم. همچنین در ادامه این برنامه، نگاهی به تفاوت تیپ های سراتو مونتاژی سایپا داشته ایم و تیپ معمولی و آپشنال این سدان محبوب را مقایسه کرده ایم.

جکونومیک: تست و بررسی جک J4 و هیوندای سوناتا 2020 ویدیو ها

جکونومیک: تست و بررسی جک J4 و هیوندای سوناتا 2020

در قسمت دهم فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کامل جک JAC J4 جدید کرمان موتور رفته ایم. این خودرو نسبت به نسخه های قبلی عمق داخلی سازی بیشتری را دارد و به امکانات رفاهی و ایمنی به روزتری مجهز شده است. در بخش دیگری از قسمت دهم فصل هشتم، نگاهی به […]

تارادوکس: تست و بررسی تارا اتوماتیک ویدیو ها

تارادوکس: تست و بررسی تارا اتوماتیک

در قسمت نهم فصل هشتم اسب بخار به سراغ گران ترین سدان ملی رفته ایم. تارا اتوماتیک خودرویی است که بیشترین قیمت را در کارخانه و بازار در میان خودروهای ایرانی دارد و حال اسب بخار تست و بررسی این خودروی کلاس C را انجام داده است. در قسمت نهم فصل هشتم اسب بخار، در […]