قسمت هشتم فصل ششم اسب بخار
قسمت هشتم فصل ششم اسب بخار تست و بررسی SWM G01 و آمیکو M5.2

در هشتمین قسمت فصل ششم اسب بخار به سراغ بررسی یکی از جدیدترین کراس اوورهای بازار رفته ایم. «SWM G01» کراس اوور تک دیفرانسیلی است که پس از حواشی «بیسو» به خط تولید «سیف خودرو» آمد. همچنین در این برنامه رانندگی با خودروی کار و تجاری را تجربه کرده ایم که در این روزها می تواند به کسب و کاری سیار تبدیل شود.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

در قسمت هشتم فصل ششم اسب بخار به سراغ بررسی یک شغل سیار رفته ایم. شغلی که این روزها مورد توجه بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط قرار گرفته و باعث شده تا دریچه ای جدید به کسب و کار گشوده شود. در این راه شرکت « آمیکو » هم با تجهیز کامیونت M5.2 سعی داشته تا نسخه های مختلف کاربری این خودرو را به بازار معرفی کند. در این قسمت اسب بخار به سراغ بررسی کامیونت آمیکو M5.2 رفته ایم و تجربه رانندگی با این خودروی کار و تجاری را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

در بخش تست و بررسی قسمت هشتم فصل ششم اسب بخار، SWM G01 را به برنامه آورده ایم و این کراس اوور جدید را معرفی و بررسی کرده ایم. با توجه به تازه وارد بودن این خودرو، بدیهی است که تست و بررسی SWM G01 می تواند برای علاقه مندان به خودروهای کراس اوور مفید و جذاب باشد. در این برنامه شتاب SWM G01 و ویژگی های فنی آن بررسی شده است.

در آیتم « تیپ کار » به معرفی زنجیر چرخ خودروها پرداخته ایم و یک بار استفاده از این وسیله اضطراری را با هم مرور کرده ایم. در حال حاضر با توجه به آغاز فصل سرما و بارش برف در جاده های کوهستانی، بدیهی است که هر از چندگاهی نیاز است تا استفاده از زنجیر چرخ یادآوری شود.

در بخش مصاحبه های «دست انداز» هم گفت و گویی را با «حسین سلیمانی» داشته ایم. او که یکی از معروف ترین طراحان خودرو در ایران است، به استودیو اسب بخار آمده تا صحبت هایی را در مورد طراحی خودرو به مخاطبان ارائه دهد. بسیاری حسین سلیمانی را به طراحی « سایپا شاهین » و « سایپا آریا » می شناسند.

لازم به ذکر است که در کنار انتشار ویدیوهای فصل ششم اسب بخار در آپارات و یوتیوب، قسمت های این فصل نیز از پیام رسان آیگپ و تلویزیون اینترنتی فیلیمو هم پخش می شود.

در این قسمت از مجموعه اسب بخار، مسابقه ای برگزار می شود و پس از پایان فرصت ثبت رای، به قید قرعه سه نفر از شرکت کنندگان برنده جایزه ۵۰۰ هزار تومانی خواهند شد. همچنین در پایان فصل ششم اسب بخار، به سه نفر از شرکت کنندگان در مسابقه ها و نظرسنجی های این فصل، تلفن همراه سامسونگ اهدا می شود.

در این قسمت سوال شده که “در چه سال هایی ۲۰۶ تیپ ۵ کمیاب شد؟” و مخاطبان این برنامه می توانند با مراجعه به صفحه رسمی اسب بخار در آیگپ و یا صفحه آیلند آیگپ در این نظرسنجی شرکت کنند.

آلبوم تصاویر تست و بررسی SWM G01:

آلبوم تصاویر تست کامیونت آمیکو M5.2:

آلبوم تصاویر پشت صحنه قسمت هشتم فصل ششم اسب بخار:

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.