ام وی ام X33 کراس
آرین دیزل اکستریم VX
فردا موتورز کرمان موتور خودروچی تبلیغات در اسب بخار

آخرین مطالب

سفرنامه شانگهای : تست درایو خودروهای آینده ایران تلویزیون

سفرنامه شانگهای : تست درایو خودروهای آینده ایران

در این قسمت از سفرنامه شانگهای که در شهر ووهو ضبط کردیم، به سراغ تست محصولات آینده بازار ایران رفتیم. برای انجام این تست به مرکز تستی که توسط کمپانی چری آماده شده بود رفتیم و جدیدترین خودروهای چری را تحت برندهای مختلف بررسی کردیم. خودروهایی مثل تیگو ۸ پلاگین هیبرید، آریزو ۸ و تیگو […]

سفرنامه شانگهای : نمایشگاه خودروی شانگهای 2023 تلویزیون

سفرنامه شانگهای : نمایشگاه خودروی شانگهای 2023

در قسمت سوم سفرنامه شانگهای سری به نمایشگاه بین المللی خودروی این شهر زده ایم و نگاهی به آخرین محصولات جدید خودروسازان جهان انداخته ایم. نمایشگاه خودروی شانگهای ۲۰۲۳ پس از چند سال وقفه به خاطر همه گیری کرونا، امسال برگزار شد.

سفرنامه شانگهای: شهر جدید و پیشرفته شانگهای تلویزیون

سفرنامه شانگهای: شهر جدید و پیشرفته شانگهای

خبرنگار پایگاه خبری اسب بخار برای بازدید از نمایشگاه خودروی شانگهای ۲۰۲۳ عازم چین شده و در دومین گزارش خود، به نمایش شهر شانگهای پرداخته و این شهر جدید و پیشرفته را معرفی کرده است.

سفرنامه شانگهای : چینی ها سوار چه خودروهایی می شوند؟ تلویزیون

سفرنامه شانگهای : چینی ها سوار چه خودروهایی می شوند؟

خبرنگار پایگاه خبری اسب بخار برای بازدید از نمایشگاه خودروی شانگهای ۲۰۲۳ عازم چین شده و در اولین گزارش خود، به موضوع خودروهای مورد استفاده اهالی این کشور پرداخته است. در قسمت اول سفرنامه شانگهای به این موضوع پرداخته شده است که چینی ها سوار چه خودروهایی می شوند؟

ویدیوی آموزش آفرود با خودروهای دو دیفرانسیل تلویزیون

ویدیوی آموزش آفرود با خودروهای دو دیفرانسیل

ویدیوی آموزش آفرود با خودروهای دیفرانسیل طی یک همکاری مشترک میان اسب بخار و مکث موتور ساخته شده و در این محتوا، نسخه کامل این برنامه در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت نهم تلویزیون

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت نهم

در قسمت نهم سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ به سراغ اجاره خودرو در این کشور حاشیه خلیج فارس رفته ایم و یک دستگاه نیسان کیکس را اجاره کرده ایم.

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت هشتم تلویزیون

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت هشتم

در قسمت هشتم سفرنامه اسب بخار در دبی به موضوع اجاره خودرو در این شهر حاشیه خلیج فارس پرداخته ایم و به سراغ آن رفته ایم که یک خودرو را برای چند روز اجاره کنیم.

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت هفتم تلویزیون

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت هفتم

در قسمت هفتم سفرنامه اسب بخار به سراغ بازدید از نمایشگاه اتومکانیکا دبی رفته ایم و در این نمایشگاه حاشیه خلیج فارس، به دستاوردهای جدید معرفی شده در این نمایشگاه بین المللی پرداخته ایم. اتومکانیکا مهم ترین نمایشگاه مربوط به صنایع قطعه سازی و خودروسازی در جهان است و هر ساله معروف ترین قطعه سازان […]

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت ششم تلویزیون

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت ششم

در قسمت ششم سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ به سراغ نمایندگی و شوروم نیسان در حاشیه خلیج فارس رفته ایم. همچنین در این برنامه سوژه های جذابی مانند لِگوی تویوتا لندکروزر اتاق ۳۰۰ هم به نمایش در آمده است.

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت پنجم تلویزیون

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت پنجم

در قسمت پنجم سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ به سراغ نمایندگی های فروش خودروهای چینی در حاشیه خلیج فارس رفته ایم و می خواهیم تا محصولات چینی قابل خرید در امارات متحده عربی را با هم مرور کنیم. در این ویدیو برخی محصولات آتی بازار ایران نیز معرفی شده اند.

ویدیوی خط تولید روغن های لوبرکس در امارات تلویزیون

ویدیوی خط تولید روغن های لوبرکس در امارات

در سفر اخیر خبرنگار اسب بخار، بازدیدی از خط تولید روغن های موتور و گیربکس لوبرکس در امارات انجام شده است. در این محتوا ویدیوی خط تولید این نشان اماراتی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱  – قسمت چهارم تلویزیون

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت چهارم

در قسمت چهارم سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱، به سراغ پارکینگ های این شهر رفته ایم و بخشی از فرهنگ رانندگی مردم امارات متحده عربی را به تصویر کشیده ایم.

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت سوم تلویزیون

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت سوم

در قسمت سوم سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ به سراغ شوروم تویوتا در این شهر رفته ایم و گزارشی از محصولات جدید تویوتا در حاشیه خلیج فارس و امارات متحده عربی را تهیه نموده ایم.

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت دوم تلویزیون

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت دوم

در قسمت دوم سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ ، به چرایی این سفر پرداخته ایم و نکاتی را از ورود به دبی مطرح کرده ایم. همچنین در این برنامه به سراغ حال و هوای خیابان های دبی و امارات رفته ایم و به خودروهای جذاب این کشور پرداخته ایم. از سویی در این قسمت […]

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت اول تلویزیون

سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت اول

در قسمت اول سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ ، به چرایی این سفر پرداخته ایم و نکاتی را از ورود به دبی مطرح کرده ایم. این سفر که در روزهای گذشته انجام شده است، به حال و هوای کرونایی دبی پرداخته و به سراغ چگونگی استفاده از اوبر، انواع تاکسی ها و… رفته است. […]

قسمت یازدهم فصل چهارم : ویژه برنامه ی نوروز ۹۸ ویدیو ها

قسمت یازدهم فصل چهارم : ویژه برنامه ی نوروز ۹۸

قسمت پایانی فصل چهارم “اسب بخار” به عنوان ویژه برنامه نوروز ۹۸ به مخاطبان تقدیم می گردد. در این برنامه شاهد تست و بررسی فولکس واگن تیگوان، تست و بررسی پژو ۲۰۷i صندوق دار، بررسی رخ دادهای بازار خودروی ۹۷، بررسی بهترین گزینه ها برای سفرهای نوروزی، اعلام نتایج نظرسنجی بهترین خودروهای ۹۷ و… خواهید […]