ام وی ام X33 کراس
آرین دیزل گروه خودرویی دلیلی اکستریم VX
فردا موتورز کرمان موتور خودروچی تبلیغات اسب بخار

آخرین مطالب

قسمت یازدهم فصل چهارم : ویژه برنامه ی نوروز ۹۸ ویدیو ها

قسمت یازدهم فصل چهارم : ویژه برنامه ی نوروز ۹۸

قسمت پایانی فصل چهارم “اسب بخار” به عنوان ویژه برنامه نوروز ۹۸ به مخاطبان تقدیم می گردد. در این برنامه شاهد تست و بررسی فولکس واگن تیگوان، تست و بررسی پژو ۲۰۷i صندوق دار، بررسی رخ دادهای بازار خودروی ۹۷، بررسی بهترین گزینه ها برای سفرهای نوروزی، اعلام نتایج نظرسنجی بهترین خودروهای ۹۷ و… خواهید […]

قسمت دهم فصل چهارم: بیسو T3 پیشنهاد سردبیر

قسمت دهم فصل چهارم: بیسو T3

در این قسمت از برنامه ی اسب بخار، به سراغ بیسو T3 رفته ایم. خودرویی که به تازگی پیش فروش آن شروع شده و به عنوان یک کراس اوور جمع و جور چینی شناخته می شود.

ویدیو: تست و بررسی سیتروئن C3 پیشنهاد سردبیر

ویدیو: تست و بررسی سیتروئن C3

در این قسمت از برنامه ی اسب بخار، به سراغ سیتروئن C3 رفته ایم. این خودرو قرار است که با تیراژ دو هزار دستگاه در اختیار مشتریان ایرانی قرار بگیرد. در این برنامه سیتروئن C3 با یکی از رقبای قیمتی و هم کلاس خود، یعنی هیوندای i20 مقایسه و بررسی می شود.

ویدیو: تست و بررسی سایپا کوییک ویدیو ها

ویدیو: تست و بررسی سایپا کوییک

در قسمت هشتم فصل چهارم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی سایپا کوییک رفته ایم.

ویدیو: تست و بررسی تویوتا پرادو J150 پیشنهاد سردبیر

ویدیو: تست و بررسی تویوتا پرادو J150

در قسمت هفتم فصل چهارم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی تویوتا پرادو مدل ۲۰۱۰ رفته ایم این اتاق پرادو که به J150 معروف است، با پیشرانه های ۴ سیلندر و ۶ سیلندر به بازار ایران عرضه شده و نسخه های پلاک ملی آن، حداکثر با مدل ۲۰۱۴ در کشور یافت می شوند.

ویدیو : تست و بررسی ب ام و ۷۳۰Li ویدیو ها

ویدیو : تست و بررسی ب ام و ۷۳۰Li

در این قسمت از فصل چهارم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ب ام و ۷۳۰Li رفته ایم.

ویدیو : تست و بررسی پژو ۲۰۰۸ فصل چهارم

ویدیو : تست و بررسی پژو ۲۰۰۸

در این قسمت از فصل چهارم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی پژو ۲۰۰۸ رفته ایم. خودرویی که حدود ۴ هزار دستگاه از آن در جاده های کشور حضور دارد و با خروج پژو از ایران، بیش از ۷ هزار نفر منتظر تحویل گرفتن ۲۰۰۸ از جانب ایکاپ هستند.

ویدیو: بررسی خودروهای کارکرده ارزان قیمت پیشنهاد سردبیر

ویدیو: بررسی خودروهای کارکرده ارزان قیمت

در این قسمت از برنامه اسب بخار، با توجه به شرایط فعلی بازار به سراغ چهار خودرو کارکرده با قیمتی کمتر از ۳۰ میلیون تومان رفته ایم.

ویدیو: تست و بررسی نیسان تینا و ماکسیما پیشنهاد سردبیر

ویدیو: تست و بررسی نیسان تینا و ماکسیما

در سومین قسمت از فصل چهارم اسب بخار، به سراغ دو خودرو ژاپنی در بازار کارکرده ها رفته ایم. نیسان ماکسیما که هنوز شهرت و محبوبیت زیادی را دارد و در آن طرف نیسان تینا ( نیسان تیانا ) که به عنوان یک سدان لوکس به صورت وارداتی و تولید داخل در سال های گذشته […]

ویدیو: تست و بررسی فولکس واگن پاسات پیشنهاد سردبیر

ویدیو: تست و بررسی فولکس واگن پاسات

در قسمت دوم فصل چهارم اسب بخار به سراغ فولکس واگن پاسات رفته ایم. خودرویی آلمانی که در رده سدان های نیمه لوکس قرار می گیرد. این خودرو به خاطر سبک اتاق و کلاس بندی های رسمی می تواند با هیوندای سوناتا، کیا اپتیما، رنو تلیسمان، پژو ۵۰۸، دی اس ۵LS و… در بازار ایران […]

ویدیو: تست و بررسی هاوال H2 تولید داخل پیشنهاد سردبیر

ویدیو: تست و بررسی هاوال H2 تولید داخل

هاوال H2 به عنوان جدیدترین محصول گروه بهمن شناخته می شود که چند وقتی است وارد خط تولید شرکت بهمن موتور شده است. H2 یک کراس اوور چینی است که محصول کمپانی هاوال و گریت وال بوده و چند سالی است که در بازار جهانی عرضه می شود.