مدیران خودرو
آرین دیزل گروه خودرویی دلیلی اکستریم VX
ام جی کرمان موتور خودروچی آفتاب خودرو

آخرین مطالب

ویدیو: کولئوس و داستر دو دیفرانسیل در کویر پیشنهاد سردبیر

ویدیو: کولئوس و داستر دو دیفرانسیل در کویر

در این قسمت از برنامه اسب بخار شاهد تست متفاوتی از دو خودرو کراس اوور رنو هستید.اینبار تمام رسانه های تخصصی برای یک تست غیر متعارف با اسب بخار در یک سفر همراه شدند و با رنو کولئوس و داستر دو دیفرانسیل به کویر سفر کردند.

ویدیو: تست و بررسی تیوولی و توسان TL پیشنهاد سردبیر

ویدیو: تست و بررسی تیوولی و توسان TL

در این قسمت برنامه اسب بخار هیوندای توسان TL و سانگ یانگ تیوولی ۲۰۱۷ حضور دارند. در این برنامه شاهد معرفی این خودرو ها هستیم و برخی مسائل در مورد این دو خودرو مطرح میشود. محتوی این برنامه بیشتر برای معرفی و تست و بررسی اولیه این محصول بنا شده است.

ویدئو: تست و بررسی رنو سیمبل پیشنهاد سردبیر

ویدئو: تست و بررسی رنو سیمبل

رنو سیمبل را می توان به عنوان یکی از معدود خودروهای رده قیمتی ۶۰ تا ۸۰ میلیون تومان معرفی کرد که اصالتی غیر چینی دارد و در بازار خودروهای صفر با مدل ۲۰۱۷ خرید و فروش می شود. در این قسمت از برنامه اسب بخار، می توانید شاهد تست و بررسی رنو سیمبل باشید.

ویدیو: تست و بررسی هایما S7 توربو پیشنهاد سردبیر

ویدیو: تست و بررسی هایما S7 توربو

در این قسمت اسب بخار، هایما S7 توربو برای اولین بار در ایران مورد بررسی قرار می گیرد و معرفی در خصوص این خودرو توسط تیم گروه مستند اسب بخار انجام می شود.

ویدیو: اولین بررسی خودرو برقی در ایران، هوای پاک با ویب واکر پیشنهاد سردبیر

ویدیو: اولین بررسی خودرو برقی در ایران، هوای پاک با ویب واکر

در این قسمت از برنامه اسب بخار، شما با ویب واکر، جهانگرد هلندی همراه هستید که برای اولین بار در دنیا، سفری طولانی را با خودروی برقی سفارشی آغاز کرده است. او می خواهد به دنیا ثابت کند که کاربرد خودروهای برقی بیش از استفاد درون شهری است. ویب واکر چند روزی میهمان گروه مستند […]

ویدیو: معرفی اولیه بی وای دی تانگ و F3 New پیشنهاد سردبیر

ویدیو: معرفی اولیه بی وای دی تانگ و F3 New

اواخر آبان ۹۵، گروه مستند اسب بخار برای تست و بررسی محصولات جدید کمپانی بی وای دی، به چین سفر کرد. در روز تست اختصاصی برای خبرنگاران ایرانی، به علت آب و هوای قالب بر شهر شنزن، تا حدی ضبط برنامه اسب بخار با مشکلاتی مواجه شد.

ویدیو: تست و بررسی New DS5 پیشنهاد سردبیر

ویدیو: تست و بررسی New DS5

در این قسمت از برنامه اسب بخار، شما با DS5 جدید بیشتر آشنا می کنیم. خودرویی که به گفته فرانسوی ها حس آوانگارد را در باطن خود دارد و در جایگاه یک خودروی لوکس با قیمت متعادل، می تواند نظر بخشی از خریداران ایرانی را به سمت خود بکشاند.

ویدیو: معرفی و بررسی اولیه MG360 پیشنهاد سردبیر

ویدیو: معرفی و بررسی اولیه MG360

در این قسمت از برنامه اسب بخار، شما را با جدیدترین محصول MG برای بازار ایران آشنا می کنیم. MG360 به عنوان خودرویی سدان گروه سایک چین با مشارکت طرف ایرانی در تبریز مونتاژ می شود و با برند ام جی از ایران به کشورهای هدف صادر می شود.

ویدیو: تست و بررسی هیوندا آوانته و رنو مگان پیشنهاد سردبیر

ویدیو: تست و بررسی هیوندا آوانته و رنو مگان

در این قسمت برنامه اسب بخار شاهد آن هستیم که مجریان برنامه از مشاوره خرید خودرو سایت اسب بخار استفاده میکنند و با بودجه ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان به سراغ دو خودرو کار کرده میروند.

ویدئو: بررسی ب ام و X1 نسل اول پیشنهاد سردبیر

ویدئو: بررسی ب ام و X1 نسل اول

امروزه برخی افراد قصد خرید خودروهای لوکس را دارند و بدیهی است که داشتن خودرویی لوکس و با اصالت با بودجه کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان امکان پذیر نیست. از طرفی خرید خودروهای کراس اوور و شبه شاسی بلند در بازار ایران افزایش پیدا کرده است و گاهی برای داشتن این خودروها که عموما اصالتی […]

ویدئو: معرفی و بررسی آلفارومئو جولیتا پیشنهاد سردبیر

ویدئو: معرفی و بررسی آلفارومئو جولیتا

در قسمت دهم از فصل دوم اسب بخار با یک خودروی ایتالیایی طرف هستیم. آلفارومئو جولیتا به عنوان یک هاچبک اسپرت و در عین حال خانوادگی شناخته می شود که چند سالی است وارد بازار ایران شده و توانسته نظر قشر جوان و ماشین باز را به سمت خود بکشاند.

ویدیو: تست و بررسی میتسوبیشی اوتلندر 2016 پیشنهاد سردبیر

ویدیو: تست و بررسی میتسوبیشی اوتلندر 2016

در این قسمت از اسب بخار، به سراغ میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۶ رفته ایم که این روزها توانسته نظر بخشی از بازار را به سمت خود بکشاند. خودرویی ژاپنی و کراس اوور که ابعاد به نسبت بزرگی را دارد و همیشه در محدوده قیمتی ۲۰۰ میلیون تومان معامله می شود.

ویدیو: تست و بررسی H30 کراس پیشنهاد سردبیر

ویدیو: تست و بررسی H30 کراس

در قسمت هشتم از فصل دوم اسب بخار، شما را به تماشا تست و بررسی H30 کراس دعوت می کنیم. این خودرو توسط ایران خودرو به فروش میرسد که در زمان پیش فروش با استقبال بالایی روبرو شد.

ویدیو: اسب بخار در پاریس، رنو کولئوس و تَلیسمان فصل دوم

ویدیو: اسب بخار در پاریس، رنو کولئوس و تَلیسمان

گروه مستند اسب بخار اوایل مرداد ماه به دعوت کمپانی رنو فرانسه و شرکت رنو پارس، تهران را به مقصد پاریس ترک کرد تا در تست جهانی رنو کولئوس شرکت کند. چند روز اقامت مجریان اسب بخار در فرانسه باعث شد تا دو خودرو که قرار است به زودی وارد بازار ایران شود، در شرایط […]

ویدیو: تست و بررسی BYD S6 فصل دوم

ویدیو: تست و بررسی BYD S6

در قسمت ششم از فصل دوم اسب بخار، شما را به تماشا تست و بررسی خودرو BYD S6 دعوت می کنیم. خودرویی که این روزها به عنوان کراس اوور تازه وارد چینی نظر بسیاری را جلب کرده است

تست و بررسی Jac S5 automatic / جک اس 5 اتوماتیک ویدیو ها

تست و بررسی Jac S5 automatic / جک اس 5 اتوماتیک

در قسمت پنجم از فصل دوم اسب بخار، شما را به تماشا تست و بررسی جک اس ۵ اتوماتیک دعوت می کنیم. خودرویی که این روزها به عنوان کراس اوور محبوب چینی که در بازار ایران از محبوبیت خاصی برخوردار است.