کارمانیا
مدیران خودرو

رنو کپچر؛ در ایران خودرو با ۲۰۰۸ رقابت می کند

واردات رنو کپچر معنای فجیع آلزایمر وزارت صنعت
کمپانی رنو فرانسه که عرضه کپچر را به عهده ایران خودرو سپرده است، از چند ماه آینده باید منتظر رقابت این خودرو با ۲۰۰۸ فرانسوی باشد.
پژو ۲۰۰۸ خودرویی است کراس اوور که در اکثر بازارهای جهانی به عنوان رقیب رنو کپچر شناخته می شود. در بازار اروپا نیز رقابت فروش این خودروها بسیار نزدیک بوده و با توجه به شناسه های فنی مختلف، ۲۰۰۸ بارها به رقابت کپچر رفته است. در حال حاضر رنو کپچر ۲۰۱۷ قیمت ۱۰۹ میلیون و ۹۸۱ هزار تومان را در ایران خودرو دارد که در بازار آزاد تا ۱۱۷ میلیون تومان هم معامله می شود.
جالب است بدانید که در بسیاری از بازارهای اروپا، گاهی کپچر رتبه اول فروش و گاهی ۲۰۰۸ رتبه نخست را به دست آورده است. لذا در این چند ساله رقابت این دو کراس اوور کوچک همیشه تنگاتنگ ارزیابی می شود. با توجه به قیمت حواله های ۲۰۰۸، می توان احتمال داد که این خودرو هم در رده قیمتی کپچر در بازار آزاد معامله می شود. برای آبان ۹۶ می توان رقابت کپچر و ۲۰۰۸ را در بازار ایران با جذابیت بیشتری رصد کرد. زیرا قرار است بزودی کپچر فیس لیفت به بازار ایران معرفی شود و بدیهی است که رقابت جدی تری برای این دو خودرو فرانسوی در کشور اتفاق می افتد.

زمان ارسال پست: ۰۴ تیر ۱۳۹۶ | ۹:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ،

2 Responses to “رنو کپچر؛ در ایران خودرو با ۲۰۰۸ رقابت می کند”

  1. نوشین گفت:

    این که دو تا خودرو رقیب توسط یک شرکت عرضه شود، کمی عجیب است و گویی از قبل برای در دست گرفتن این دو خودرو برنامه ریزی شده است.
    مطمئنا ایرانخودرو به گونه کپچر ۲۰۱۸ را قیمت گذاری میکند که به حاشیه امنیت ۲۰۰۸ لطمه ای وارد نشود!

  2. امین گفت:

    سلام . هر دوی این خودروها توسط یک شرکت وارد و تولید میشه . پس قیمت گذاری جوری میشه به هیچکدام لطمه وارد نشه . قیمت جهانی هر دو ۱۵ هزار یورو . ولی اختلافشون ۲۰ میلیونه . این تیتر شما به درد سایتای فرانسه میخوره . اینجا انحصار حرف اول میزنه . ولی در کل کپچر خیلی خیلی خیلی بهتره ….

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.