رنو با ماموت به ایران می آید

رنو با ماموت می آید
رنو با ماموت می آید

طبق اخبار واصله گروه ماموت قصد دارد به زودی برخی از محصولات رنو را به صورت وارداتی به بازار ایران عرضه نماید.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

ماموت را شاید اکثر ما با واردات محصولات فولکس واگن و ارائه خدمات استاندارد برای آن ها می شناسیم و به همین سبب این گروه صنعتی کارنامه قابل قبولی نزد مردم دارد. اکنون نیز ماموت مشغول واردات محصولات جتای چین است که این برند هم به نسبت سایر چینی های عرضه شده در ایران، به علت اینکه زیر مجموعه فولکس و FAW است، پیش بینی می شود بازخورد خوبی را در بازار تجربه نماید.

رنو و ماموت

بر طبق شنیده ها گروه ماموت در اقدام جدید خود به سوی ثبت سفارش و واردات برخی از محصولات رنو رفته است. البته هنوز اسامی دقیق خودرو های انتخابی ماموت از گروه رنو مشخص نیست اما آنچه قابل پیش بینی است، این است که احتمالا ماموت در گام اول به سراغ نسل جدید داستر، نسل جدید ساندرو و به احتمال زیاد نسل جدید لوگان با نام تالیانت خواهد رفت

خودرو های مذکور همگی در اکثر نسخه های تولیدی در بازه قیمتی زیر ۲۰ هزار دلار قرار می گیرند و به لحاظ حجم پیشرانه و سایر نکات مربوط به واردات خودرو نیز هیچگونه منعی ندارند. از نکات مثبت خودرو های رنو هم می توان به دوام بالای پیشرانه و به طور کلی قوای فنی خودرو اشاره کرد ضمن اینکه نسل جدید محصولات رنو و داچیا به لحاظ طراحی نیز پیشرفت چشمگیری داشته اند و دیگر مانند گذشته صرفا چهار چرخه های متحرک نیستند. البته که همچنان محصولات اقتصادی سابق رنو در ایران نظیر ساندرو و تندر ۹۰ پارس خودرو و ایران خودرویی، از استقبال خوبی در بازار برخوردارند و دلیل آن هم کیفیت بالای این خودرو ها و استهلاک پایین آن هاست.

۳.۸ امتیاز از ۱۳ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.