شرایط فروش پراید وانت 151

شرایط فروش وانت پراید 151 سایپا

شرایط فروش فوری پراید ۱۵۱ ویژه اسفند ماه ۱۴۰۲ توسط سایپا اعلام شد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

بدینوسیله به اطلاع مشتریان محترم و نمایندگیهای مجاز گروه خودروسازی سایپا ً میرساند ، شرایط پیش فروش نقدی سایپا ۱۵۱ از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ از طریق سایت فروش اینترنتی تا زمان تکمیل ظرفیت ، طبق مراحل ذیل جاری خواهد شد.

نام محصولپیش پرداختموعد تحویل
پراید وانت ۱۵۱ SE با کفی اتق بار تیپ DA۱۲۹,۵۱۷,۰۰۰شهریور ۱۴۰۳
پراید وانت ۱۵۱ SE تیپ DA۱۲۸,۰۱۷,۰۰۰شهریور ۱۴۰۳

آرشیو شرایط فروش پراید وانت

مهر ۱۴۰۲ – منقضی شده

متقاضیان می توانند از ساعت ۱۰روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه تا زمان تکمیل ظرفیت با مراجعه به سایت فروش سایپا نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. در شرایط پیش فروش، قیمت غیر قطعی است و قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه محاسبه خواهد شد.

زمان تحویل این خودرو فروردین ماه ۱۴۰۳ اعلام شده است.

نام محصولپیش پرداخت
پراید وانت ۱۵۱ SE با کفی اتق بار تایپ DA۱۱۹,۵۰۰,۰۰۰

شهریور ۱۴۰۲ – منقضی شده

شرایط پیش روش پراید ۱۵۱ نسخه DA با قیمت غیر قطعی از ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد و تا زمان تکمیل وجه ادامه دارد. متقاضیان می توانند به سامانه اینترنتی فروش سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com مراجعه کنند

نام محصولقیمت قطعی
پراید وانت ۱۵۱ مجهز به لاینر۲۳۹,۰۰۰,۰۰۰

مرداد ۱۴۰۲ – منقضی شده

شرایط فروش فوق العاده پراید ۱۵۱ نسخه DA با قیمت مصوب ۲۲۹،۰۰۰،۰۰۰ تومان از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۴ مرداد ماه ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد. متقاضبان می توانند به سامانه اینترنتی فروش سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com مراجعه کنند

شرایط فروش فوق العاده پراید وانت ۱۵۱ با دی لایت و قیمت جدید – خرداد ۱۴۰۲ (منقضی شده)

شرایط فروش فوق العاده پراید وانت ۱۵۱ با دی لایت و قیمت جدید توسط گروه خودروسازی سایپا اعلام شد.

متقاضیان میتوانند از ساعت ۱۴ روز یک شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ با ورود به سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا به آدرس Saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا می رساند، شرایط فروش فوق العاده خودروی وانت ۱۵۱ با دی لایت و قیمت قطعی به شرح زیر می باشد : 

نام محصولقیمت خودرو به تومان (قطعی)زمان تحویلرنگ
پراید وانت ۱۵۱ با لاینر۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰۶۰ روز کاریسفید

لازم به ذکر است که در این طرح فروش آمده که پراید وانت به دی لایت مجهز شده و از این رو احتمالاً برای این خودرو پوزیشن لایت هم در نظر گرفته شده تا ۱۵۱ هم بتواند برخی از استانداردهای ۸۵ گانه را پاس کند. به این ترتیب با اضافه شدن دی لایت به پراید ۱۵۱، قیمت جدیدی هم برایش در نظر گرفته شده که نسبت به قبل حدود ۱۱ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان بیشتر شده. رشد ۱۱ میلیونی قیمت این خودرو نسبت به نسخه بدون دی لایت کمی غیرمنطقی به نظر می رسد و احتمالاً برای متقاضیان این خودرو غیر قابل هضم است.

نام محصولقیمت قدیمقیمت جدیددلیل اختلاف قیمت
پراید وانت ۱۵۱۲۲۴,۷۷۱,۰۰۰۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰اضافه شدن دی لایت

شرایط عمومی بخشنامه :

  1. خودروی وانت ۱۵۱ مجهز به دی لایت با مبلغ ۲۳۶ میلون تومان می باشد.
  2. زمان تحویل خودرو ۶۰ روزه و با رنگ سفید می باشد.
  3. محدودیت کد ملی برای ثبت نام اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو میباشد)
  4. حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهی نامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.
  5. امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

شرایط فروش وانت پراید ۱۵۱ سایپا – فروردین ۱۴۰۲ (منقضی شده)

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، شرکت سایپا قصد دارد وانت پراید ۱۵۱ با کفی اطاق بار ( لاینر ) با موعد تحویل تیر الی مهرماه ۱۴۰۲ ویژه فروردین ماه اعلام کرد.

زمان فعالسازی بخشنامه ساعت ۱۰ روز پنجشنبه ۲۴ فروردین ماه می باشد. متقاضیان می توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipacorp.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

سود مشارکت در این طرح فروش برای موعد تحویل تیر تا شهریور ۱۲ درصد و برای موعد مهرماه ۱۴ درصداست و سود انصراف از سوی شرکت ۳درصد کمتر از سود مشارکت اعلام شده است. پیش پرداخت برای ثبت نام وانت پراید ۱۱۰ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان می باشد و الباقی مبلغ خودرو بایددر زمان تحویل خودرو پرداخت گردد.

۱۶ اسفند ۱۴۰۲ ( منقضی شده )

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، شرکت سایپا قصد دارد وانت پراید ۱۵۱ با کفی اطاق بار ( لاینر ) با موعد تحویل ۹۰ روزه ویژه اسفند ماه اعلام کرد.

زمان فعالسازی بخشنامه ساعت ۱۰ روز پنجشنبه ۱۸ اسفند ماه می باشد. متقاضیان می توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipacorp.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز گروه خودروسازی سایپا میرساند، شرایط فروش این خودرو مطابق شرح ذیل اعلام میگردد:

نوع خودرومبلغ خودرورنگ قابل عرضهزمان تحویل
وانت سایپا ۱۵۱ با کفی اطاق بار ( لاینر)۲۲۰/۸۸۳/۰۰۰سفیدحداکثر ۹۰ روز

۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ( منقضی شده )

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، شرکت سایپا شرایط فروش وانت پراید ۱۵۱با افزایش و موعد تحویل ۹۰ روزه ویژه بهمن ماه اعلام کرد.

زمان فعالسازی بخشنامه ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۵ بهمن می باشد.

به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز گروه خودروسازی سایپا میرساند، شرایط فروش فوق العاده خودرو وانت سایپا۱۵۱ به شرح جدول ذیل اعالم میگردد:

افزایش قیمت پراید وانت ۱۵۱ سایپا :

نام خودرو قیمت قدیم قیمت جدید
پراید وانت ۱۵۱۱۶۹,۸۷۱,۰۰۰۱۹۹,۸۷۱,۰۰۰
۴.۲ امتیاز از ۳۶ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.