فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

سایپا برای بازگشت تحریم های احتمالی برنامه دارد

سایپا برای بازگشت تحریم های احتمالی برنامه دارد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: چنانچه تحریم های گذشته صنعت خودرو بازگردد ما آماده مواجهه با آنها و کاهش تاثیرات بر صنعت خودرو هستیم چراکه از مدت ها قبل برای این مهم برنامه ریزی کرده ایم.

محسن جهرودی، در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب گفت: ما ملتی هستیم که بیش از ۴۰ سال است شرایط تحریم را درک کرده ایم و زندگی خود را بر اساس آن جلو برده ایم.

وی ادامه داد: گروه خودروسازی سایپا تمام سعی و تلاش خود را انجام خواهد داد تا در صورت بازگشت تحریم ها، کمترین تاثیر پذیری در عملکرد مجموعه های تولیدی رخ دهد.

جهرودی بیان کرد: خوشبختانه با توجه به اطلاعات و پیش بینی هایی که کرده بودیم از ۴۰ روز قبل از خروج امریکا از برجام یک برنامه برای آینده کاری مجموعه تدوین شده است که می تواند راه گشای مجموعه سایپا باشد.

وی؛ امریکا را عنصر بد عهد برجام خواند و افزود: با برنامه ریزی و پیشبرد فعالیت ها در مجموعه سایپا، امیدواریم کمترین تنش ممکن برای تولید محصولات سایپا ایجاد شود.

شرکای سایپا بر عهد خود متعهدند
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در خصوص قراردادهای همکاری سایپا با سایر برند ها و تاثیر تحریم های احتمالی بر آن گفت: ابتدا باید ببینیم که مذاکرات آینده به کجا ختم می شود و درست نیست که امروز در مورد آینده پیش بینی مطلق داشته باشم.

وی افزود: ما امیدواریم که طرف های تجاری ما پا پس نکشند و باید عرض کنم بطوریکه شرکای اروپایی ما به شدت براجرایی شدن قراردادهای همکاری مقید هستند و شما دیدید که در روزهای گذشته اولین خودروی مشترک سایپا و سیتروئن با نام C3 با ظرفیت ۲۰۰۰ دستگاه پیش فروش شد که این نشان دهنده متعهد بودن طرف فرانسوی به ادامه فعالیت های خود است.

جهرودی در پایان خاطرنشان کرد: امریکا قصد اعمال فشار بر ما را دارد اما طرف اروپایی در قرارداد با سایپا و با آغاز تولید سیتروئن C3 که مجهز به آخرین تکنولوژی های روز جهان نیز هست نشان داد که خودشان برای آینده کاری با شرکت های ایرانی تصمیم می گیرند.

زمان ارسال پست: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

9 Responses to “سایپا برای بازگشت تحریم های احتمالی برنامه دارد”

 1. وحید گفت:

  یکی نیست بگه شما دوران برجام هم برنامه نداشتید حالا برا ما برنامه دار شدی؟!😀

 2. داود گفت:

  دیگه پراید ساختن که برنامه نمی خواد.

 3. عرفان گفت:

  برنامه خیلی ساده ست! قیمتا رو ببرن بالا مشکلاتشون حله!! از ملت در میارن

 4. یاس ی گفت:

  عذر میخوام ولی توی ۴۰سال گذشته چه برنامه ی مفیدی برای مصرف کننده داشتین که الان من مصرف کننده دلخوش به برنامه سایپا و ایرانخودرو باشم ؟

 5. بهنام گفت:

  شما؟! برنامه؟!! خدایا چقدر اینها پررو و متوهمن!

 6. وحيد گفت:

  پيش فروش كردين!كي تحويل ميدين؟مثل ۲۰۰۸؟

 7. علی گفت:

  بله کاملا درست می فرمائید، قبلا خودروهای با ارز ۳۸۰۰ تومن را انبار (احتکار) کرده اید تا نه تنها ضرر نکنید بلکه سود هم بکنيد. نمایندگان هم در مجلس شورای(اسلامی) کاملا پیگیر حقوق انتخاب کنندگان شان هستند انشاالله!!!

 8. محمد گفت:

  افزایش قیمت حذف بوق و دسته راهنما

 9. اکبر گفت:

  آخه چرا متوجه نیستید؟ بابا، این بی‌نوای مفلوک خب برنامه داره دیگه. حذف زه جانبی پراید در اثر تحریم اگه برنامه نیست، پس چیه؟؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.