ویدیوی تست درگ هیوندای توسان TL و فیدلیتی پرایم

ویدیوی تست درگ هیوندای توسان TL و فیدلیتی پرایم گروه بهمن
ویدیوی تست درگ هیوندای توسان TL و فیدلیتی پرایم گروه بهمن

در این ویدیوی کوتاه تست درگ میان هیوندای توسان TL و فیدلیتی پرایم گروه بهمن به نمایش در آمده و به این ترتیب دومین قسمت از مجموعه درگ های فیدلیتی منتشر شده است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در این درگ فیدلیتی تیپ ۱ (نسخه ۵ صندلی) در کنار سایر رقبا حاضر شده است. همچنین فرایند این مسابقه در یکی از فرودگاه های تهران برگزار شده و برخی فعالان در حوزه درگ و کارشناسی این موضوع، بر اصل اجرای آن نظارت داشته اند. این فرودگاه یکی از مراکز تعیین شده جهت انجام تست های تطبیقی خودروها است که اکثر محصولات موجود در بازار ایران (مونتاژی و وارداتی) جهت اخذ مجوزها باید در شرایط این فرودگاه مورد برررسی قرار بگیرند.

حتماً ببینید:

ویدیوی تست و بررسی فیدلیتی در اسب بخار

درگ جذاب ۵ کراس اوور با فیدلیتی

ویدیوی خط تولید فیدلیتی گروه بهمن + تصاویر

ویدیو: تست و بررسی اسب بخار از هیوندای توسان TL

کارشناسان درگ پیش از آغاز مسابقه، طول ۴۰۲ متری مسیر مسابقه را اندازه گیری و تایید کردند. همچنین سطح کیفی تمام خودروها بررسی شد و با خودروهای مختلف، زمان گیری اولیه صورت گرفت.

پیش از انجام فرایند اجرایی درگ، آنالیز تئوری رفتار خودروهای حاضر در این ویدیو بر اساس نمودار گشتاور استاندارد آن ها انجام شد. این مسابقه درگ به سفارش بهمن موتور توسط اسب بخار و تیم اجرایی برگزار شد و برای همین در مرحله آنالیز تئوری، رقبایی برای حضور در این درگ انتخاب شد که احتمال بُرد فیدلیتی را تقویت می کردند.

برای اندازه گیری دقیق اطلاعات خروجی درگ، از سه سنجشگر استفاده شد و برای همین نتایج نهایی در آخر ویدیو منتشر شده است.

در این ویدیو که به عنوان دومین گزارش تست درگ فیدلیتی با سایر کراس اوورها است، هیوندای توسان TL به رقابت با نسخه پرایم این محصول گروه بهمن می پردازد.

۳ امتیاز از ۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.