درگ جذاب 5 کراس اوور با فیدلیتی

بهمن فیدلیتی پرایم مسابقه درگ با 5 کراس اوور
بهمن فیدلیتی پرایم مسابقه درگ با ۵ کراس اوور

در این ویدیو فیدلیتی در رقابت درگ ۴۰۰ متر با جک S5 اتوماتیک، چری تیگو ۷، هیوندای سانتافه، هیوندای توسان و هایما S7 توربو حاضر شده است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در این درگ فیدلیتی تیپ ۱ (نسخه ۵ صندلی) در کنار سایر رقبا حاضر شده است. همچنین فرایند این مسابقه در یکی از فرودگاه های تهران برگزار شده و برخی فعالان در حوزه درگ و کارشناسی این موضوع، بر اصل اجرای آن نظارت داشته اند. این فرودگاه یکی از مراکز تعیین شده جهت انجام تست های تطبیقی خودروها است که اکثر محصولات موجود در بازار ایران (مونتاژی و وارداتی) جهت اخذ مجوزها باید در شرایط این فرودگاه مورد برررسی قرار بگیرند.

حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی فیدلیتی در اسب بخار

کارشناسان درگ پیش از آغاز مسابقه، طول ۴۰۲ متری مسیر مسابقه را اندازه گیری و تایید کردند. همچنین سطح کیفی تمام خودروها بررسی شد و با خودروهای مختلف، زمان گیری اولیه صورت گرفت.

پیش از انجام فرایند اجرایی درگ، آنالیز تئوری رفتار خودروهای حاضر در این ویدیو بر اساس نمودار گشتاور استاندارد آن ها انجام شد. این مسابقه درگ به سفارش بهمن موتور توسط اسب بخار و تیم اجرایی برگزار شد و برای همین در مرحله آنالیز تئوری، رقبایی برای حضور در این درگ انتخاب شد که احتمال بُرد فیدلیتی را تقویت می کردند.

برای اندازه گیری دقیق اطلاعات خروجی درگ، از سه سنجشگر استفاده شد و برای همین نتایج نهایی در آخر ویدیو منتشر شده است.

در قسمت های آتی، رقابت فیدلیتی به صورت مستقل با خودروهای مختلف در اسب بخار منتشر خواهد شد.

۳.۵ امتیاز از ۸ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.