بهمن پایه بلند : تست و بررسی بهمن فیدلیتی و یاماها ایروکس
بهمن پایه بلند : تست و بررسی بهمن فیدلیتی و یاماها ایروکس

بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد.

بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل هفتم اسب بخار با نام “بهمن پایه بلند” منتشر شده و در آن به تست و بررسی بهمن فیدلیتی و موتورسیکلت یاماها ایروکس پرداخته ایم.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

همچنین در میانه قسمت اول این فصل به سراغ بررسی خودروهای کارکرده موجود در بازار رفته ایم و نگاهی به مزدا ۳ مونتاژی و پژو ۲۰۰۸ انداخته ایم. این آیتم “خودروچی” نام دارد و قرار است که در آن به خودروهای موجود در بازار کارکرده ها بپردازیم و بر اساس قیمت، جذابیت های هر خودرو را برای خرید بررسی کنیم. در بحث نکات آموزشی هم نگاهی به تنظیم صحیح نور کاسه چراغ خودروها انداخته ایم و نکاتی جالب را در مورد آن مرور کرده ایم. در فصل هفتم اسب بخار آیتم های این چنینی در قالب “تیپ کار” منتشر می شوند و در برخی قسمت ها با آیتم “راننده خوب” همراه خواهیم بود.

شما مخاطبان اسب بخار می توانید فصل هفتم و قسمت تست و بررسی بهمن فیدلیتی پرایم و یاماها ایروکس ۱۵۵ را مانند گذشته در بسترهای پخش فیلیمو، آپارات، یوتیوب و آیگپ تماشا کنید.

آلبوم تصاویر شماره ۱ تست و بررسی بهمن فیدلیتی پرایم :

آلبوم تصاویر شماره ۲ تست و بررسی بهمن فیدلیتی پرایم :

آلبوم تصاویر یاماها ایروکس ۱۵۵ سی سی :

آلبوم تصاویر پشت صحنه قسمت اول فصل هفتم اسب بخار :

آلبوم تصاویر پژو ۲۰۰۸ و مزدا ۳ :

پایگاه خبری اسب بخار

عکس ها: عرفان حمیدی / علیرضا پاداش

۳ امتیاز از ۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.