کارمانیا
مدیران خودرو

گزارش های اشتباه، مشتریان را بیشتر شاکی می کند!

گزارش های اشتباه، مشتریان را بیشتر شاکی می کند!
مدیران ارشد شرکت ایکاپ چندی پیش در نمایشگاه خودرو تهران اعلام کردند که در تحویل پژو ۲۰۰۸ کمی تاخیر دارند و برای همین به صورت رسمی در مصاحبه با برخی رسانه ها، به خاطر مشکلات پیش آمده از خریداران ۲۰۰۸ عذرخواهی نمودند. در حال حاضر گویا شرکت ایکاپ پژو ۲۰۰۸ را با حدود دو ماه تاخیر به دست مشتریان می رساند. البته که به گفته مدیران این شرکت، تا پایان سال جاری این مشکل حل می شود و دیگر ایکاپ خودروها را طبق موعد مقرر به دست خریداران می رساند.

حال در این میان که تعدادی از مشتریان از تاخیر پیش آمده ناراحت هستند، اطلاع رسانی اشتباه نهادهایی چون دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت معدن و تجارت باعث می شود که برداشت های نادرستی توسط مشتریان و رسانه ها پیش آید. طبق آمار ۹ ماهه تولید، شرکت ایکاپ تنها ۴ دستگاه پژو ۲۰۰۸ را مونتاژ کرده و این در حالی است که با مشاهدات عینی می توان فهیمد، این آمار اشتباه است. زیرا جاده های کشور بیشتر از این تعداد پژو ۲۰۰۸ را به خود می بیند. بر اساس برخی تحقیقات ما، مشخص شد که تولید پژو ۲۰۰۸ همچنان در ایران خودرو و ایکاپ ادامه دارد و اتفاقا قدرت بیشتری را به خود می بیند. تصاویر از مقابل سالن مونتاژ ایکاپ نشان می دهد که روزانه ۲۰۰۸ در حال تولید است و گویا به خاطر برخی خطاهای سیستمی آمار تولید این کراس اوور پسابرجانی صفر اعلام می شود. در حال حاضر پژو ۲۰۰۸ قیمتی کمتر از ۱۱۰ میلیون تومان را در شرکت ایکاپ دارد و در بازار آزاد با قیمتی حدود ۱۲۴ تا ۱۲۹ میلیون تومان معامله می شود. شرکت ایکاپ به عنوان تنها خط تولید پژو در دنیا شناخته می شود که ۲۰۰۸ را با قوی ترین موتور، یعنی ۱٫۶ لیتری توربو ۱۶۳ اسب بخار مونتاژ می کند.

زمان ارسال پست: ۱۷ دی ۱۳۹۶ | ۸:۱۱ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

2 Responses to “گزارش های اشتباه، مشتریان را بیشتر شاکی می کند!”

  1. احمد گفت:

    من تحویل آبان هستم اما هنوز خبری نیست. آیا شما اخبار موثقی مبنی بر تحویل داده شدن آبان آذر یا دی دارید؟ لطفا اطلاع دهید.

  2. امید گفت:

    من هم باید دیماه تحویل می گرفتم اما …. هیچ خبری نیست

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.