کارمانیا
مدیران خودرو

نگرانی بریتانیا از آینده واکسهال

نگرانی بریتانیا از آینده واکسهال
مذاکرات اولیه بین دولت آلمان و جنرال موتورز و پژو-سیتروئن، نشان می‌دهد مشاغل کارخانه‌های اوپل حفظ خواهد شد، البته هنوز تضمینی در این مورد داده نشده است.
با این وجود منابع نزدیک به اتحادیه تجاری بریتانیا می‌گویند نگرانی‌های فزاینده‌ای درمورد آینده کارخانه واکسهال در بریتانیا به وجود آمده است.به گزارش رویترز، مدتی است که اخباری از مذاکره جنرال موتورز با گروه خودروسازی پژو-سیتروئن منتشر می‌شود. به گزارش دنیای اقتصاد، جنرال موتورز قصد دارد فعالیت‌های اروپایی خود را شامل اوپل و واکسهال به پژو-سیتروئن بفروشد. دو منبع نزدیک به پژو-سیتروئن به خبرگزاری رویترز اعلام کرده‌اند کاهش مشاغل و تعطیلی کارخانه‌ها بخشی از مذاکرات است و دو کارخانه واکسهال در بریتانیا تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. از حدود ۳۸هزار کارمند جنرال موتورز در اروپا، حدود ۱۹ هزار نفر در آلمان و حدود ۴ هزار و ۵۰۰ نفر در بریتانیا کار می‌کنند. وزیر کسب و کار بریتانیا اعلام کرده است مدیران پژو-سیتروئن به او گفته‌اند برای برند واکسهال ارزش قائل هستند.

زمان ارسال پست: ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.