گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
نارضایتی خریداران ارومیه ای تندر۹۰

نارضایتی خریداران ارومیه ای تندر90
هفته گذشته که گروه مستند اسب بخار در نمایشگاه خودرو ارومیه حضور داشت، مخاطبان اسب بخار با حضور در محل برگزاری نمایشگاه نکاتی را در خصوص تندر۹۰ اعلام کردند.
به گفته مخاطبان اسب بخار که تندر۹۰ را از سایپا اسم نویسی کرده بودند، هنوز نتوانسته اند که خودروهای خود را تحویل بگیرند و در برخی موارد بیش از دو ماه تاخیر برای تحویل خودرو آن ها اتفاق افتاده است. گویا این مسئله در قسمت شمال غرب کشور رایح بوده و تعدادی از نمایندگی های این شرکت در خصوص تحویل تندر۹۰ به مشتریان پاسخ درستی را ارائه نمی دهند.
همچنین به گفته مخاطبان اسب بخار، ضعف ارائه خدمات پس از فروش شرکت هایی چون سایپا و ایران خودرو در غرب کشور بیشتر از مناطق دیگر است. آن ها می گفتند که در برخی موارد برای یک تعمیر ساده نمایندگی مجاز منطقه ای قادر به رفع مشکل خودروها نیست و مشتریان را به مراکز استان هدایت می کند. جالب بود که این مشکلات برای خودروهای پر فروش کمتر از ۴۰ میلیون تومان گزارش می شد و بدیهی است که ضریب استقبال از محصولات این دو خودروساز در شهرستان های متوسط و کوچک به مراتب بیشتر از شهرهای بزرگ است. لذا بدیهی است که خودروسازان بزرگ حداقل باید بتواند بحث خدمات پس از فروش و تحویل به موقع را در این شهرها به درستی انجام دهند تا برای یک تعمیر گیربکس، مالک خودرو مجبور به سفر بیش از ۳۰۰ کیلومتری نشود.
به گفته یکی از مخاطبان، وقتی که خودرو خود را به نمایندگی برده تا مشکل آن را طی دوره گارانتی حل کند، نمایندگی مجاز نمی تواسته تا عیب یابی درستی انجام شود و در نهایت مجبور می شود تا با پرداخت هزینه به یک تعمیرگاه شخصی مراجعه کند. عدم تحویل به موقع برخی محصولات سایپا به خصوص تندر۹۰ از عمده مشکلاتی بود که برخی مخاطبان اسب بخار به آن در غرب کشور اشاره می کردند.
این نارضایتی در تحویل به موقع خودروها تنها برای خودروهای سایپا هم نبود و گاهی برخی خریداران نسبت به تحویل خودروهای شرکت هایی چون نگین خودرو و مدیران خودرو اعتراض داشتند.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۷ تیر ۱۳۹۶ | ۹:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “نارضایتی خریداران ارومیه ای تندر۹۰”

  1. علی گفت:

    اگر مشکلی نداشته باشند جای تعجب دارد چون اینجا ایران است!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.