کارمانیا
مدیران خودرو

مدیرعامل سایپا: پراید از رده خارج نمی شود

مدیرعامل سایپا : پراید از رده خارج نمی شود
تا زمانی که تقاضا وجود دارد و می توان تاییدیه استاندارد را گرفت، پراید تولید می شود و نمی توان به تقاضای بازار پاسخ نداد.
جمالی تاکیددارد که سازمان استاندارد اختیاری درباره ورود و خروج خودرو از خط تولید ندارد.
به گزارش عصر ایران مهدی جمالی در گفت وگو با خانه ملت، در واکنش به اظهارات رییس سازمان استاندارد مبنی بر توقف خط تولید چند خودروی غیراستاندارد، گفت: سازمان استاندارد ورود و خروج خودرو از خط تولید را اعلام نمی کند، بلکه استانداردهای آن را تعیین می کند.
سال ۹۶ حدود ۲۲ درصد تولیدات سایپا پراید است
جمالی ادامه داد:۹۰ درصد محصولات سایپا در سال ۸۹ پراید بوده است، که در سال ۹۵ به ۳۴ درصد محصولات سایپا رسیده است.
وی با بیان اینکه مقرر شده که در سال ۹۶ حدود ۲۲ درصد تولیدات سایپا پراید باشد، یادآور شد:برنامه ریزی صحیحی طراحی شده که با توجه به تقاضای بازار و وضعیت استاندارد تولید محصولات مدیریت شود.
تا زمانی که تقاضا وجود دارد، پراید تولید می شود
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، تصریح کرد:بحث از رده خارج شدن پراید وجود ندارد و تا زمانی که تقاضا وجود دارد و می توان تاییدیه استاندارد را گرفت، پراید تولید می شود و نمی توان به تقاضای بازار پاسخ نداد.

زمان ارسال پست: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۸:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

5 Responses to “مدیرعامل سایپا: پراید از رده خارج نمی شود”

 1. میلاد گفت:

  فکر کنم به خاطر ایمنی بالا از رده خاج نمیشه🤔🤔😂

 2. میلاد گفت:

  بالاخره یکی از راه های رسیدن به خدا پراید هست😅

 3. مجتبی گفت:

  مرض ندارن که از رده خارج کنن
  فقط اینا به جیب و سود خودشونن

 4. معراج گفت:

  ظاهرا پراید به بخش مهمی از قانون اساسی تبدیل شده و تا وقتی ملت نخوان تغییری اتفاق نمیافته!!! با این رویکرد غلط که ناشی از انحصار و حمایت تعرفه ای دولت از صنایع عقب مونده و ناتوان داخلیه یه عده بازهم افتادن وسط که دولت جلوی واردات رو بگیره… خب جلوی واردات وقتی گرفته بشه نتیجه اش میشه تولید پراید تا قیام قیامت و البته فیس لیفت های مضحک سمند

 5. اسپرت گفت:

  خب وقتی هیچ رقیبی از نظر قیمت نداره مردم مجبورن بخرند افزایش تقاضا و زیاد بودن مشتری برای پراید زمانی افتخار هست که چندتا ماشین اروپایی یا کره ای یا ژاپنی در همین رده قیمتی باشند آنوقت بیا بگو افزایش تقاضا پراید زیاده

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.