کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

صف خرید پارس خودرو هم شکست خورد!

پیش ‌فروش مجدد ساندرو استپ‌وی از 10 مهرماه + شرایط
این روزها شرکت های خودروساز سعی دارند تا در مرحله پیش فروش خودرو بیشترین سطح رضایت را به دست آورند تا از حواشی آن ها کاسته شود.
برای همین شرکت پارس خودرو در دور جدید ثبت نام رنو ساندرو استپ وی با ترفندی قابلیت صف خرید را ایجاد کرده بود تا مشتریان به ترتیب وارد سایت شوند و اولویت مشخص و مقرری برای ثبت نام خودرو وجود داشته باشد. در نگاه اول این سبک از ثبت نام می تواند حداقل به متقاضی بگوید که چقدر احتمال موفقیت در ثبت نام را دارد و مطمئن باشد که فلان نوبت خرید برای IP او در نظر گرفته شده است.
اما روز گذشته که پیش فروش ساندرو استپ وی آغاز شد، دوباره شاهد آن هستیم که تعداد بسیاری از متقاضیان نسبت به این سبک از فروش خودرو اعتراض دارند و گویا این نوع پیش فروش خودرو هم با مشکلاتی رو به رو شده است. آن طور که از تصاویر ارسالی مخاطبان اسب بخار مشخص است، گاهی نوبت خرید بیش از ۸ هزار به افراد داده شده و وقتی فرد بعد از ساعت ها به صفحه ثبت نام اصلی می رسد، دوباره با خطایی رو به رو می شود و با نوبتی دیرتر به انتهای صف پیش فروش می رود. با اینکه پیش از این پیش بینی می شد که استقبال ساندرو استپ وی مانند دوره های قبل زیاد است، ولی احتمال آن هم وجود داشته که با توجه به روش ثبت نام های اخیر گروه سایپا برای محصولاتی چون رنو و ساینا اتوماتیک، گلایه یا شبهه ای در خرید متقاضیان پیش نیاید. ولی شاهد هستیم که به هر دلیلی امروز تعداد زیادی از مشتریان این خودرو نتوانسته اند برای خرید اقدام کنند و گاهی احساس می شود که دوباره حقوق مصرف کننده واقعی به درستی از جانب فروشندگان و خودروسازان رعایت نمی شود. هنوز شرکت پارس خودرو واکنشی نسبت به این اختلال در سایت خود نشان نداده است.
سرگردانی مشتریان در سایت فروش خودروسازان

زمان ارسال پست: ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ | ۹:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

22 Responses to “صف خرید پارس خودرو هم شکست خورد!”

 1. ناراحت گفت:

  همین مشکل برامون پیش اومد از ساعت ۱۱ صبح تا ۲ شب رفتیم درگاه پرداخت عمل نکرد.۴ بار رفتیم تا پرداخت دوباره بر می گردوند تو صف.با شرگت مگا هم تماس گرفتیم گفتند همینیه که هست… وطنم پاره تنم!!!

 2. آریا گفت:

  مقصر اصلی خود شرکت سایپا است که صلح رایگان می گذارد و حواله بازی ها را دامن می زند!
  واقعا نمی دونم افزایش ظرفیت سایت این قدر دشوار است؟
  مثلا سایت های داخلی مثل خبرگزاری ها یا ورزشی ها در هنگام فوتبال بیش از ۲۰۰ هزار بازدید کننده همزمان دارند،
  بپذیریم گروه سایپا و شرکت پارس خودرو آنچنان هم از حواله بازی های ساندرو استپ وی ناراضی نیست.

 3. مسعود گفت:

  برای ثبت نام استپ وی با وجود اینکه در صبح هنگام مشخصات شخصی خودم رو ثبت کردم ولی در هنگام پرداخت به صفحه ای برخوردم که می بایست منتظر بمانم تا لینک پرداخت باز گردد. این صفحه حاوی شمارنده ای بود با چن هزار تا متقاضی پرداخت… منتظر شدم تا شمارنده به صفر برسد … پس از انتظار لینک مربوطه فعال گشت ولی پس از کلیک بر روی آن دوباره چن هزار نفر در نوبت بودند… بازهم منتظر شدم تا شمارنده صفر گردد… ولی باز داستان تکرار شد… و تکرار شد…پس از نیمه شب نیز تمام ظرفیتها تکمیل شده بود… این در صورتی است که در نمایندگی ها و عاملیت های فروش این ماشین به صورت فراوان بدون پلاک موجوده

 4. ميثم گفت:

  طبق معمول افزايش قيمت چند باره برا اين خودرو در راه هستش
  شرايط دقيقا شرايط پارسال كه نتيجش شد دلال هايي كه با ده ميليون سود ماشين رو فروختن البته جاي نگراني نيست چند روز ديگه ميگن فروش بهمن و اسفند هم باز شده برا اونايي كه ننوشتن كه خب باز دلال ها هستن و پارس خودرو

 5. سعید گفت:

  دیروز شاهد مسخره ترین فروش خودرو در کره زمین که بلکه تمام عالم بودم!!! از ساعت ۱۱:۰۰ شروع کردم و همون لحظه نفر ۲۹۵۰ بودم! با پیشرفت مراحل به نوبت ۵۸۰۰ رسیدم. بعد از ۲۰ دقیقه تو صف بانک موندن به مرحله اول پرت شدم و اینبار اینبار نفر ۲۱۵۰۰ بودم!!! این روند رو تا ساعت ۲۳ شب ادامه دادم بسکه بچه پرروام!!! جالبه که در این ساعت نفر ۷۳۴۰۰ بودم!!! در این حدود ۱۲ ساعتی که با اینترنت ۴g رایتل تلاش کردم دو بار موفق به ثبت خودرو شدم و جالبه که هر دوبارشو سیستم لغو کرد!
  حالا سوال من اینه: آقای مدیرعامل سایپا پارسخودرو یا هر جای دیگه، شما بیماری لاعلاجی داری که اینطور با اعصاب و روان ملت بازی میکنی!؟ ینی به هیچ کسی تو این مملکت پاسخگو نیستی؟! ینی یه ذره شرافت تو وجودتون نیست؟نه…میدونم…

 6. تارخ تجارتی گفت:

  بنده از ۱۱ صبح تا سه شب تو سایت خرید خودرو بودم.
  هی وارد درگاه پرداخت می شد بعد چند ثانیه مینوشت اطلاعات اشتباه است. جالب اینکه مثل یکی از نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری تا ساعت ۳ اکثر ظرفیت استپ وی دنده ای ، خالی ود . خوابیدم بلند شدم ، دیدم ظرفیت ها تموم شده . یه خسته نباشید به سایت سایپا.
  از امروز صبح هم یکی از نمایندگی ها تو شیراز حواله رو ۳۰۵۰۰۰۰۰ میفروشه

 7. معراج گفت:

  بالاخره اصیل سواری سخته باید مصائبشو تحمل کنه کسی که اصیل اروپایی میخواد سوار بشه 🙂

 8. کمال گفت:

  من خودم رو کشتم یکی بزنم صد بار تا درگاه رفتم اما باز فرستاد توی صف کذایی و دوبار هم صبر کردم نوبتم بشه اما دوباره منو انداخت ا[ر صف.جالب اینکه یکی از دوستان با کد ملی ها اعضای خانواده تونست ۳ تا ثبت نام کنه.

 9. حسین گفت:

  نوبت ۸۰۰۰ که همون ساعات اولیه بود! تا بعد از ظهر وشب نوبت به ۴۰ هزار و اخر شب به ۸۴هزار رسید و آخرشم کل موجودی تموم شد! واقعا سیستم مسخره ای بود!

 10. احمدی گفت:

  خیلی مسخره بود؟ شان ما بیشتر از ایناست ؟با روان ما بازی میکنن؟ همش راه داره.نخریم.نون شب که نیست. صد تا ماشین تو این رده قیمتی هست که میشه بدون این مسخره بازی ها خریدش.افتاده تو کله مردم ساندرو کیفیت داره و چنین و چنانه. به این قیمت؟ طرف حاضره ۸ میلیون پول بی زبون و بده به دلال که اینو سوار بشه. اگرم برای سود فروشش میخریم که خوب تکلیف معلومه. یعنی قیمت شان و شخصیتمون همون چند میلیون سوده.خیلی به فلان و بهمان فحش ندیم.کرم از خودمونه.

 11. محمد گفت:

  خب نخرید جان من. اونایی که این ماشینو میخرن فکر میکنن یه شاسی بلند اصیل اروپایی خریدن، نمیدونن یه هاچبک مخصول داچیا بدون اپشن و با کیفیت مونتاژ داخلی میخرت، تنها امیدشونم فروشه، برید نون بازوتونو بخورید. تا وقتی شما ها اینطوری میکنید پارس خودرو بدتر میکنه باهاتون. شما همونایی هستین که میگن مرغ گرون شده میرید صف میبندید.

 12. نوید گفت:

  دیروز واقعا روز سرگرم کننده ای بود!!! من با یک تیم از بچه های IT شرکتمون با چهار دستگاه کامپیوتر و اینترنت ۱۶g از ۱۱ تا ۲۰ شب نتونستیم حتی یک دستگاه ثبت نام کنیم و دست از پا درازتر راهی منزل شدیم حالا موندم اون دوستمون چطوری تونسته خیلی شیک و مجلسی بیاد تو سایت و تق تق تق ثبت نام کنه !!!!! البته از اونجایی که ذاتا عاشق رقابت و کلکلم بلاخره ساعت ۲:۲۵ دقیقه صبح یک دستگاه با تلفن همراه ۳g داغونم تونستم بنویسم ، چنان از روی تخت پریدم که ماریو گوتزه وقتی دقیقه ۱۱۳ تو فینال جام جهانی ۲۰۱۴ به آرژانتین گل زد نپرید، اگه ماشین رو تو قرعه کشی بانک برده بودم اینقدر هیجان زده نشده بودم ، برای لحظه ای انگار تو المپیاد فیزیک نفر اول شدم.
  شاید اگه وقت شد ماجرای ” ساعت ۱۱ تا ۳ ” رو تو همین سایت براتون نوشتم .

 13. مهرداد گفت:

  من اسفند ۹۵ هم یکروز کامل سعی در ثبت نام داشتم که در اخر پرداخت انجام نشد و سفارش لغو شد ، اما دیروز از ساعت ۱۱ که داخل سایت رفتم با شماره ۴۰۰۰ منتظره ورود شدم و بالاخره وارد شدم و از اونجایی که با کد ملی و رمز عبور از سری قبل وارد شدم فقط زمان تحویل و رنگ ماشین رو انتخاب کردم و سفارش ثبت شد ولی باز پرداخت انجام نشد (همون داستانی که همتون میدونید ۱۰۰ بار اتفاق افتاد و از نو داخل صف رفتن شروع شد ) بالاخره ساعت ۱۴ پرداخت انجام شد ول یخودم حس کردم کاملا شانسی بود انگار ، نمیدونم هنوز (درگاه بانک پاسارگاد) اینبار نمایندگی انتخاب نمیشد و این قضیه تا ساعت ۷ بعداز ظهر که نمایندگی رو انتخاب کردم ، به هر حال هیچ حس خاصی ندارم از موفقیت تو این امر ، چون واقعا واسه خودم متاسفم که تو این مملکت دوئل راه انداختن واسه مردم بیچاره که یه خودرو میخوان انقدر باید دردسر بکشن ، بهتره کلاهشونو بزارن بالاتر آقایون

 14. احسان گفت:

  آقا به زمین و زمان فحش ندین چون کرم از خود درخته! وقتی با این همه بی احترامی بازم حاضرن ۶۰ میلیون برای یخچال متحرک بدن بایدم وضعیت این باشه

 15. معراج گفت:

  این عددهایی که دوستان میگن خیلی عجیبه! یعنی ۸۰ هزار نفر میخواستن ساندرو سفارش بدن؟! با یه ثبت نام ۸۰ هزارتا ساندرو تولید میشه؟!! این که دروغی بیش نیست درسته چو انداختن که باکیفیته و لعبته و …. ولی فارغ از این تبلیغات هرگز این ماشین ۸۰ هزار خواهان نخواهد داشت. مشکل خود پارس خودروئه وقتی میبینه میتونه با اخلال تو فروش اینترنتی بخشی از این ماشین الکن خودشو بیاره تو نمایندگی ۱۰ میلیون گرونتر بندازه به مردم چرا نکنه؟ شک ندارم این اخلال عمدیه و برای واگذاری کمتر خودرو به مردم بوده خیلی این پارس خودرو و فرغون های تولیدیش رو باد کردن مردم.

 16. محمد گفت:

  عجیبه اینهمه آدم صف کشیدن برا خریدش 😐

 17. اهورا گفت:

  خوب یادمه زمستان پارسال بود که خواستم این ماشینو ثبت نام کنم دوروزم پای سیستم بودم از صبح تا شب…این کارای کثیفو که دیدم به خودم قول دادم دیگه سمت این دو تا خودروساز نرم !
  رفتم x۲۲ ثبت نام کردم با اینکه خیلیا میگفتن نگیر. الانم خداروشکر راضیم همه جوره.
  فقط میخوام بگم واسه یسری چیزا شان خودمونو پایین نیاریم…یاعلی

 18. سعید گفت:

  من که باورم نمیشه ماشین داچیا دو نسل قبل با مونتاژ ایران هشتاد هزار متقاضی داشته است.یه خورده مشکوکه و بوی بازار گرمی ازش میاد

 19. امیر گفت:

  از ماست که بر ماست بازم نمیرسید به این حرف اونوقت از همه انتظار دارید

 20. نوید گفت:

  دوستان ، اشتباه نکنید واقعا ۸۰ هزار نفر بلکه بیشتر در صف خرید این خودرو بودند !!!!!
  لطفا ، فقط از دیدگاه خودتون که یک مصرف کننده و یا یک کارشناس حرفه ای یا نیمه حرفه ای خودرو هستید به این موضوع ، صرفاخودرویی نگاه نکنید!
  بهتره این نوع معضلات اجتماعی رو از بالاتر بهش نگاه کرد ، شاید بگید چرا من به ثبت نام یک خودرو میگم معضل اجتماعی! با خواندن ادامه مطلبم همه چیز را در خواهید یافت.
  چند هفته پیش طبق مصوبه دولت که بصورت جد تعقیب میشه به بانکها دستور داده شده به صورت پلکانی سود سپرده گذاران خود را تقلیل دهند و ابتدا از سپرده های کوتاه مدت شروع نمایند. سپرده های کوتاه مدتی که تا بحال بیش از ۲۰ درصد به آن سود پرداخت میشد حال باید از طرف بانکها ۱۰ درصد به آنها سود پرداخت شود و حال این پلکانی بودن به دلیل این بود که به یکباره تمامی سپرده گذاران کوتاه مدت بصورت یکباره اقدام به بستن حساب نکنند و با پس گرفتن سرمایه هایشان بانکها را با برشکستگی روبرو نکنند. این طرح یا بهتر بگم دستور ابتدا از حسابهای به قول خودشان “خورد” حسابهای زیر ۵۰ تا شروع شد ، حالا این سرمایه گذاران با دو پیشنهاد رو برو هستند ، بانکها پیشنهاد دادند که حسابهای کوتاه مدتشان را به حسابهای بلند مدت یکساله تبدیل کنند تا همان سود قبلی را بگیرند و یا خود سرمایشان را به دست بگیرند و وارد بازار شوند. خیلی از این سرمایه گذاران امکان این را نداشتند که حساب بلند مدت باز کنند و به نوعی ممکن بود هر لحظه به سرمایشان که بعضا تمامی زندگی یشان نیز هست ، نیاز پیدا کنند، می دانید چه تعداد از این سرمایه گذاران در سرتاسر کشور این شرایط رو داشتند؟!!! من تو یکی از شعبه های یکی از بانکها دیدم چه تعدادی بودند!!! حالا خودتان می توانید بفهمید چرا ساعت ۲ صبح صف به بیش از ۸۰ هزار نفر رسیده است.
  متاسفانه دولت ما بجای اینکه ابتدا مسیر و افق اقتصادی خود را درست و صحیح رسم کند با تصمیمات بدون کارشناسی و بدون فکر فقط دلالانی هر چند کوچک به خانواده عظیم و بزرگ دلالان کشور نفر اضافه میکند.
  می دانید چه تعداد از این صف طویل ثبت نام اصلا رانندگی بلد نیستند و یا نمی توانند اسم صحیح این حودرو را حتی تلفظ کنند؟!!! می دانید چه تعدادی از آنها فقط آرزوی داشتن یک موتور را دارند و به امید به دست آوردن آن در این صف طویل تا پاسی از شب سرپا ایستاده اند؟!!!

 21. مقتدا گفت:

  این مافیای خودروسازی با نمایندگیها دستشون تو یک کاسه است چون دیروز خبرش اومد که همین نمایندگیها تا جایی که جا داشته برای خودشون ثبت نام کرده اند و مازادشو برای مردم عادی با دریافت یک الی دو میلیون تومن ثبت نام کرده اند. من هم مثل بقیه ۱۰ ساعت پای سیستم بودم وهر بار نوبتم میرسید به صف ۴۲۰۰۰ نفری ارجاع میشدم. جالبه شرکت یک شعار عوام فریبانه رعایت عدالت را در اول صفحه خودش درج کرده بود

 22. فرخ گفت:

  دوستان عزیز از یاد برده اند که کالایی به نام خودرو در ایران دارای مافایی بسیار پرقدرت است؟!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.