کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

ساعت های هوشمند هیوندای جنسیس

ساعت های هوشمند هیوندای جنسیس
به تازگی کمپانی هیوندای ساعت های هوشمندی برای خودرو های جنسیس خود ارائه کرده است که این ساعت ها به خودرو متصل شده و از طریق آن می توانید خودرو خود را کنترل کنید.
به گزارش خودرو کار صاحبان این خودرو ها می توانند از طریق این ساعت خودرو خود را تخت نظر داشته باشند. به گزارش خبرنگار خودروکار، نرم افزار این ساعت ها که قابل مقایسه با ساعت های هوشمند اپل و اندروید است، می تواند کار هایی مانند روشن و خاموش کردن موتور از راه دور، روشن و خاموش کردن سیستم تهویه خودرو، بوق زدن، روشن و خاموش کردن چراغ ها و قفل و باز کزدن در های خودرو را انجام دهد. این ساعت همچنین به رانندگانش کمک می کند تا اگر محلی که ماشینشان را پارک کرده اند را فراموش کرده اند، آن را پیدا کند. همه این ویژگی ها از طریق صدا نیز می توانند فعال یا غیر فعال شوند اما ابتدا کاربران باید یک حساب “Genesis Connected Servis” برای خود ایجاد کنند تا بتوانند از این امکانات جدید و منحصر به فرد بهرمند شوند.
ساعت های هوشمند هیوندای جنسیس
این خودرو همچنین دارای یک نرم افزار برای موبایل است که شما را به خودرویتان متصل می کند. این نرم افزار علاوه بر یادآوری زمان معاینه فنی خودرو، می تواند نقص های فنی را به شما اطلاع دهد.
در حال حاضر مدل های G80 و G90 دارای همچین ساعت های هوشمندی هستند.

زمان ارسال پست: ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۳:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.