قیمت محصولات وارداتی جدید اعلام شد

قیمت محصولات وارداتی جدید
قیمت محصولات وارداتی جدید

طی اطلاعیه شماره ۵ سامانه خودروهای وارداتی، عرضه ۸ محصول وارداتی به همراه اعلام قیمت پایه قطعی و علی الحساب آن ها آغاز شده است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

در جدیدترین اطلاعیه ای که بر روی سایت سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی منتشر شده، اعلام شد متقاضیانی که اسفند سال گذشته ثبت نام اولیه را انجام داده اند و تا به حال طی اولویت بندی ها هیچ خودرویی به آن ها تخصیص نیافت و یا افرادی که به طور کلی تا به حال در انتخاب اولویت ها شرکت نکرده اند، می توانند از روز شنبه ۲۷ ام آبان ماه تا پایان رور دوشنبه ۲۹ ام آبان ماه ۱۴۰۲، به سایت saleauto.ir مراجعه کرده و از میان خودروهای عرضه شده، سه اولویت انتخاب کنند.

در این میان قیمت برخی از خودروها به صورت قطعی اعلام شده و برخی دیگر نیز قیمت علی الحسابشان تعیین شده تا خریداران بتوانند متناسب با بودجه خود از میان خودروهای عرضه شده وارداتی، سه محصول را انتخاب کنند.

به طور کلی در این عرضه شاهد حضور ۸ خودرو هستیم که در میان آن ها برخی مانند کرولا ۱۵۰۰ سی سی برای اولین بار عرضه می شوند و برخی دیگر قبلاً نیز عرضه شده بودند. توسان، النترا، اکسنت، کرتا، سونت، کرولا ۱۲۰۰ سی سی، کرولا ۱۵۰۰ سی سی و دانگ فنگ شاین مکس خودروهایی اند که در این سری قرار است عرضه شوند.

خودروهای عرضه شده با قیمت پایه قطعی

نام خودروقیمت پایه قطعی (ریال) (بدون در نظر گرفتن هزینه های جانبی)
هیوندای توسان۱۹,۶۸۶,۱۱۹,۵۳۴
هیوندای النترا۱۷,۵۷۵,۳۲۱,۴۸۲
هیوندای اکسنت۱۴,۹۲۵,۸۰۷,۶۶۴
تویوتا کرولا ۱۲۰۰ سی سی۱۷,۴۷۳,۰۰۰,۰۰۰
کیا سونت۱۷,۴۷۳,۰۰۰,۰۰۰

خودروهای عرضه شده با قیمت علی الحساب

نام خودروقیمت علی الحساب (ریال)
هیوندای کرتا۱۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تویوتا کرولا ۱۵۰۰ سی سی۱۵,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰
دانگ فنگ شاین مکس۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳.۵ امتیاز از ۲۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.