کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

دى اس ٧ در دو روز اول موفق بوده است

دى اس ٧ در دو روز اول موفق بوده است

شركت آرین موتور تابان به عنوان نماينده رسمى دى اس فرانسه در دومين دوره نمايشگاه خودرو تهران حضور دارد. اين شركت در روز اول نمايشگاه دى اس ٧ را به عنوان لوكس ترين خودروى اين برند پريميوم فرانسوى به بازار معرفى كرد. حضور اين خودرو كراس توور در نمايشگاه توانسته تا سيل عظيمى از بازديد كنندگان را براى تماشاى دى اس٧ به سالن A5 بكشد. جالب است بدانيد طبق آمار رسمى آرين موتور، دى اس ٧ در دو روز گذشته تقاضاى به نسبت زيادى را براى خريد داشته است. صحت اين آمار آنجايى ثابت مى شود كه از روز رونمايى تا شب گذشته ده ها ثبت نام پيش فروش دى اس ٧ با پيش پرداخت ١٠٠ ميليون تومانى انجام شده است. دى اس ٧ به عنوان يك كراس اوور لوكس فرانسوى شناخته مى شود كه در حال حاضر به عنوان خودروى رسمى دولت مردان فرانسوى معرفى شده است. آرين موتور تابان همزمان با عرضه رسمى دى اس ٧ در بازار جهانى اين خودرو را به ايران آورده و پيش از اين بيش از ٦٠٠٠ كيلومتر آن را در آب و هوا هاى مختلف ايران تست كرده است. نتايج اين تست و بررسى توسط مهندسان دى اس باعث شده تا پيشرانه ١.٦ بيترى توربو ١٦٥ اسب بخارى اين خودرو به همراه قطعات فنى اش با شرايط آب و هوايى و بنزين ايران تطبيق داده شود. دى اس ٧ را مى توان به عنوان پر آپشن ترين و لوكس ترين خودروى كمتر از ٥٠٠ ميليون تومان بازار ايران معرفى كرد.
كارشناسان فنى حوزه خودرو دركشور هاى اروپايى معتقد هستد كه جزئيات دى اس ٧ و مواد به كار رفته در ساخت آن متفاوت از ساير خودروهاى همرده آن است و به زودى دى اس مى تواند با اين خودرو سهم خوبى را در بازار محصولات لوكس اروپا به دست آورد.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.