کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

جدیدترین شرایط فروش نیسان

جدیدترین شرایط فروش نیسان
شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ژاپن در ایران، شرایط فروش نقدی، ۳۰ و ۶٠ روزه خودروهای جوک و ایکس‌تریل را با تخفیف‌های ویژه آغاز کرد.
مبلغ خودرو در تحویل‌ ۳۰ روزه طی دو مرحله پرداخت می‌شود. در تحویل ۶۰ روزه مشتریان می‌توانند مبلغ خودرو را در سه مرحله پرداخته و از تخفیف نقدی ویژه نیز بهره‌مند شوند. شرایط فروش به طور کامل در جداول زیر قابل مشاهده است.گفتنی‌ست، تمامی قیمت‌های اعلام شده قطعی بوده و تا زمان تحویل مشمول هیچ افزایشی نمی‌شود. همچنین کلیه هزینه‌های شماره‌گذاری، مالیات بر ارزش افزوده و بیمه شخص ثالث در قیمت خودرو لحاظ شده است. خدمات پس از فروش جهان نوین آریا نیز با بهره‌گیری از پرسنل مجرب، امکانات و تجهیزات مناسب آماده‌ی ارائه خدمات شبانه‌روزی لازم به مشتریان نیسان است. امکان خرید از طریق هر ۴ شعبه جهان نوین آریا در تهران (ایرانشهر، میرزای شیرازی، آجودانیه و نیاوران) و همچنین ١٠ نمایندگی مجاز این شرکت در سراسر کشور فراهم است.
جدیدترین شرایط فروش نیسان
جدیدترین شرایط فروش نیسان

زمان ارسال پست: ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۶:۴۳ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.