نیسان های نامی خودرو از گمرک ترخیص شد

نیسان نامی خودرو
نیسان نامی خودرو

طبق عکس هایی که به تازگی انتشار یافته، مشخص شد که فرآیند ترخیص نیسان های وارداتی شرکت نامی خودرو از گمرک تمام شده و این خودروها وارد کشور شده اند.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

به تازگی عکس هایی منتشر شده که نشان می دهد جدیدترین خودروهای وارداتی به کشور قرار است از برند نیسان ژاپن باشند و شرکت نامی خودرو متولی واردات آن ها است.

نامی خودرو یکی از جدیدترین و تازه تاسیس ترین شرکت های فعال در زمینه واردات خودرو است که اخیراً اقدام به آوردن خودروهای برند مطرح نیسان کرده. تا به حال فقط سه محصول متفاوت نیسان از گمرک ترخیص شده که از کارخانه ها و سایت های تولید مختلف این شرکت در نقاط مختلف دنیا خریداری شده اند.

کدام خودروهای نیسان قرار است توسط نامی خودرو وارد شوند؟

طبق عکس ها می توان فهمید که نامی خودرو فعلاً فقط اقدام به وارد کردن سه محصول کیکس (Kicks)، روگ (Rogue) و سیلفی (Sylphy) کرده که در میان آن ها سیلفی سدان است و کیکس و روگ، کراس اوور اند. البته در مورد مشخصات فنی خودروهایی که مد نظر نامی خودرو برای واردات است هنوز اطلاعاتی در دست نیست.

با توجه به نظارت سنگین نیسان بر روی سایت های مختلف تولیدش در نقاط و کشورهای مختلف دنیا (چین، اروپا و آمریکای جنوبی)، احتمالاً محصولات وارداتی این شرکت به ایران هم از کیفیت بالایی برخوردار خواهند بود و انتظارات مردم ایران را برآورده خواهند کرد.

به هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که مشخصات فنی، امکانات، قیمت گذاری، تیراژ واردات و نحوه عرضه این خودروهای محبوب ژاپنی به چه صورت خواهد بود. امیدواریم سطح آپشن ها و مشخصات فنی آن ها مانند دیگر غیرچینی های وارداتی پایین نباشد و مردم را دلسرد نکند.

کدام خودروهای نیسان قرار است توسط نامی خودرو وارد شوند؟

طبق عکس ها می توان فهمید که نامی خودرو فعلاً فقط اقدام به وارد کردن سه محصول کیکس (Kicks)، روگ (Rogue) و سیلفی (Sylphy) کرده که در میان آن ها سیلفی سدان است و کیکس و روگ، کراس اوور اند.

۴.۴ امتیاز از ۱۷ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.