کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

بازار تا حد زیادی کنترل شده است

سورن توربو آمد + گزارش تصویری از خط تولید
در سال های گذشته شاهد آن بودیم که شرکت های خودروساز معمولا از اواسط بهمن ماه خودروهای تولیدی خود را با مدل سال بعد عرضه می کردند.
همین مسئله باعث می شد که از طرفی خریداران خودرو در یک ماهه آخر سال مراجعه زیادی برای خرید به کارخانه ها و بازار آزاد داشته باشند. از آن طرف در فرصت یک ماهه شرکت ها نمی توانستند آنچنان جواب این همه تقاضا را برای خودروهای مدل سال بعد بدهند. برای همین اختلاف قیمت به نسبت زیادی بین خودروهای صفر کیلومتر مدل سال جدید و فعلی پیش می آمد. ولی امسال شاهد هستیم که برخی خودروسازان از اول زمستان، تولیدات خود را با مدل ۱۳۹۶ وارد بازار کرده اند و امروز اختلاف قیمت پیش آمده، زیاد و دور از انتظار نیست و از طرفی خودروهای صفر مدل ۹۵ ارزان شده اند. در حال حاضر تندر۹۰ دنده ای E2 با مدل ۱۳۹۶ قیمتی خدود ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار آزاد دارد. پژو ۲۰۶ تیپ۵ هم با قیمت ۳۷ میلیون و ۷۰۰ تومان معامله می شود. دنا نیز با مدل ۹۶ قیمتی حدود ۴۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۴۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان پیدا کرده است. پژو پارس LX هم با مدل سال جدید قیمت ۳۹ میلیون تومان را دارد و پژو ۴۰۵ با قیمت ۲۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله می شود. دانگ فنگ H30 کراس هم با مدل ۹۶ قیمت ۵۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۵۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را دارد.

زمان ارسال پست: ۲۸ دی ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.