نتا U در اتو اکسپو تهران به نمایش درآمد

نتا U

نتا U نام کراس اووری جدید از Hozon Auto است، که توسط گروه بهمن و به طور مشخص بی ام کارز پا به اتو اکسپو تهران گذاشته است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

نمایشگاه خودرو تهران از ۱۰ تا ۱۵ بهمن ماه پذیرای علاقه‌مندان و فعالان حوزه خودرو خواهد بود. در این رویداد بزرگ خودرویی، تعداد بسیار زیادی از خودروسازان بخش دولتی و خصوصی، آخرین دستاوردها و محصولات خود را به نمایش گذاشته اند. در این محتوا به سراغ معرفی کراس اوور برقی جدید بی ام کارز با نام آمده ایم.

معرفی نتا

نتا U

نتا موتور در سال ۲۰۱۸ به عنوان زیرشاخه هوزون اتو تأسیس شد. این خودروساز هم اکنون در سبد محصولات خود، دو کراس اوور با نام های نتا U و نتا V و یک سدان اسپرت تحت عنوان نتا S را داراست. همچنین نتا در سبد محصولاتش یک کوپه زیبا با نام GT را هم دارد.

درباره نتا U

نتا U

این خودرو یک کراس اوور سایز متوسط ​​است که در چین آن را رقیب بی وای دی سانگ برقی می دانند. برای نتا U یک زبان طراحی متفاوت را شاهد هستیم. در نمای جلویی، چراغ ها طراحی متفاوت و به‌هم پیوسته دارند و دی لایت های خودرو به حالت عمودی در دو طرف سپر تعبیه شده اند.

نمای کناری به جز نحوه اتصال سقف به پنجره ها، تقریباً هیچ مورد خاص دیگری به چشم نمی آید و حتا دستگیره ها نیز به حالت ایزی اوپن هستند و حالت مخفی شونده ندارد. نمای عقب با چراغ های به‌هم پیوسته و شیشه کوتاه، تا حد زیادی اسپرت و گیرا به نظر می آید.

امکانات ایمنی و رفاهی

نتا U

از جمله امکانات ایمنی و رفاهی Neta U می توان به سلکتور چرخان، سیستم تهویه اتوماتیک، سیستم ورود بدون کلید، کروز کنترل تطبیقی، سیستم پایش فشار باد تایرها، سنسور تشخیص خواب آلودگی راننده، فیلتر تصفیه هوای کابین، صندلی برقی راننده و شاگرد، ۶ کیسه هوا، تهویه اتوماتیک، سیستم هشدار خروج از خط، ترمز پارک برقی، اتوهلد، دوربین ۳۶۰ درجه و… اشاره کرد.

مشخصات فنی نتا U

نتا U

نتا U یک کراس اوور کامپکت EV است. این خودرو براساس دومین پلتفرم مخصوص Hozon Auto با نام EPT2.0 توسعه یافته است. نتا U به یک پیشرانه برقی روی محور جلو مجهز است که توان تولید نهایت قدرت ۱۶۱ اسب بخار و نهایت گشتاور ۳۱۰ نیوتن متر را دارد. با شارژ کامل، این کراس اوور برقی می تواند مسافت ۵۰۰ کیلومتر را بپیماید و برای شارژ سریع این خودرو ۳۰ دقیقه زمان نیاز است.

گالری تصاویر

سوالات متداول

نتا U چه مشخصاتی دارد؟

نتا U به یک پیشرانه برقی روی محور جلو مجهز است که توان تولید نهایت قدرت ۱۶۱ اسب بخار و نهایت گشتاور ۳۱۰ نیوتن متر را دارد. با شارژ کامل، این کراس اوور برقی می تواند مسافت ۵۰۰ کیلومتر را بپیماید و برای شارژ سریع این خودرو ۳۰ دقیقه زمان نیاز است.

نتا U چه امکاناتی دارد؟

از جمله امکانات ایمنی و رفاهی نتا U می توان به سلکتور چرخان، سیستم تهویه اتوماتیک، سیستم ورود بدون کلید، کروز کنترل تطبیقی، سیستم پایش فشار باد تایرها، سنسور تشخیص خواب آلودگی راننده، فیلتر تصفیه هوای کابین، صندلی برقی راننده و شاگرد، ۶ کیسه هوا، تهویه اتوماتیک، سیستم هشدار خروج از خط، ترمز پارک برقی، اتوهلد، دوربین ۳۶۰ درجه و… اشاره کرد.

۱ امتیاز از ۱ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.