کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

نگین خودرو: تعرفه کم شود، تمام خودروهایمان ارزانتر می شود

نگین خودرو: تعرفه کم شود، تمام خودروهایمان ارزانتر می شود
شرکت نگین خودرو از امروز اطلاعیه ای را در سایت خود قرار داده و عنوان کرده است:

«شرکت نگین خودرو در راستای صیانت از حقوق مشتریان، متعهد است در صورت کاهش تعرفه گمرکی و عودت ما به التفاوت تعرفه پرداختی از سوی دولت، نسبت به پرداخت این مبلغ به مشتریان اقدام نماید. همچنین قیمت نهایی خودروهای در کلیه قراردادهای فعلی و آتی، متناسب با کاهش تعرفه گمرکی، محاسبه و کاهش می یابد».
لذا در صورتی که دستور دیوان عدالت اداری مبنی بر بازگشت تعرفه ها و قوانین واردات به گذشته از روز شنبه با چاپ در روزنامه رسمی به عنوان سند مکتوب عمومی عنوان شود، می توان توقع داشت که در آینده نزدیک شرکت های واردکننده قیمت های خودروها را نزدیک به ماه های قبل از افزایش تعرفه واردات بازگردانند. طبق گفته روایط عمومی نگین خودرو، در صورت کاهش تعرفه قیمت محصولات هم در قراردادهای فعلی و آتی کاهش می یابد. همچنین اگر دولت اختلاف بهای تعرفه را که چند هفته پیش برای برخی خودروها و مشتریان، از شرکت ها دریافت کرده است به آن ها بازگرداند، این شرکت ها هم موظف به پرداخت آن به مشتری هستند.

زمان ارسال پست: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۸:۵۲ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

3 Responses to “نگین خودرو: تعرفه کم شود، تمام خودروهایمان ارزانتر می شود”

 1. منوچهر انصاری گفت:

  آفرین به نگین خودرو

 2. محمود گفت:

  شتر در خواب بیند پنبه دانه
  ۲۲ بهمن بر همگان مبارک…………!!!

 3. نیما گفت:

  اقا من همه جور افزایش قیمت رو میتونم درک کنم ولی خودروی ملی ک انقد اصراااااااار بر ملی بودنش هست چرا انقد گرون میشه آخه؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.