کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

سهم ۳۰ درصدی سیتروئن در بازار ایران

سهم 30 درصدی سیتروئن در بازار ایران
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در نشست مشترک با مدیرعامل شرکت سیتروئن گفت: همکاری دو شرکت سایپا و سیتروئن می‌تواند علاوه‌بر تامین نیاز داخلی، در بازارهای منطقه‌ای نیز پاسخگوی نیاز کشورهای هدف در منطقه باشد.
به گزارش سایپانیوز : لیندا جکسون، مدیرعامل شرکت سیتروئن فرانسه در راس هیاتی از سایپا بازدید کرد و در نشستی با مهدی جمالی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به تبادل‌نظر در خصوص همکاری‌های مشترک پرداخت. در این جلسه مشترک، مهدی جمالی تصریح کرد: قطعا بخشی از همکاری ما با سیتروئن معطوف به تولید خودرو با قیمت مناسب اقتصادی است و تولید خودروی اقتصادی می‌تواند فرصت خوبی برای هر دو شرکت فراهم کند.
جمالی تاکید کرد: قطعا در همکاری مشترک صرفا بازار داخلی مدنظر نیست و بازار کشورهای همسایه نظیر عراق، سوریه، الجزایر و لبنان نیز مدنظر است و در تولید مشترک خودرو اقتصادی می‌توانیم از این بازار به صورت مشترک بهره‌برداری کنیم. لیندا جکسون، مدیرعامل شرکت سیتروئن هم در این جلسه ضمن ابراز علاقه‌مندی به همکاری با گروه سایپا گفت: قطعا در همکاری مشترک بین دو شرکت می‌خواهیم که تولید محصولات متنوعی را تجربه کنیم و در این زمینه با هم رو به جلو حرکت می‌کنیم. وی افزود: در واقع استراتژی سیتروئن هم تلاش و تولید روی سبد متنوع محصول است و هدف‌مان تولید خودرو در کلاس‌های مختلف و در قالب همکاری مشترک با سایپا است و سیتروئن با همکاری سایپا می‌تواند این کار را انجام دهد. جکسون تصریح کرد: هدف‌گذاری سیتروئن تا سال ۲۰۲۱ دستیابی ۳۰ درصدی سهم بازار ایران است.

زمان ارسال پست: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۵:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.