کارمانیا
مدیران خودرو

رکورد تولید خودرو در سایپا شکسته شد

رکورد تولید خودرو در سایپا شکسته شد
گروه خودروسازی سایپا توانست از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو تولید کند.

به گزارش سایپا نیوز؛ گروه خودروسازی سایپا در حالی موفق به شکستن رکورد تولید در ده ماه شده است که توانسته با پشت سر گذاشتن مشکلات و موانع فرارو، جریان تولید محصول را در این مجموعه به ثبات برساند.

براساس این گزارش گروه خودروسازی سایپا در مدت مشابه سال گذشته تعداد ۴۲۳ هزار و ۳۹۸ دستگاه خودرو تولید کرده بود.

سایپا توانست در آذرماه سال جاری تعداد ۶۳ هزار و ۸۸۵ دستگاه خودرو تولید کند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تعداد ۵۷ هزار دستگاه، بیانگر رشد ۱۲ درصدی است؛ ضمن این که تعداد تولید خودرو در آبان ماه سال جاری در گروه سایپا ۶۱ هزار و ۸۵۰ دستگاه بوده است.

از ابتدای دی ماه تا روز چهارشنبه نیز گروه سایپا ۲۸ هزار و ۱۷۳ دستگاه خودرو تولید کرده است و باتوجه مدت زمان باقی مانده تا پایان سال، این مجموعه با ادامه روند فعلی خواهد توانست رکورد جدیدی در امر تولید خودرو از خود بر جای بگذارد.

در روزهای اخیر مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا که در بدو ورود به این مجموعه وعده حمایت از قطعه سازان را با هدف رشد تولید در دستور کار خود قرار داده بود، با اختصاص مبلغ ۶ هزار میلیارد ریال به این شرکت ها، توانست جریان تولید را در مجموعه شتاب بخشیده و نقدینگی موجود در سازمان را درمسیر صحیح خود هدایت کند.

زمان ارسال پست: ۱۴ دی ۱۳۹۶ | ۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.