کارمانیا
مدیران خودرو

در خرید نیسان جوک دقت کنید

ارزان‌ترین شاسی‌بلندها کمتر 25 هزار دلار در جهان
به تازگی برخی آگهی های فروش نیسان جوک در فضای مجازی، قیمت خودروها را کمتر از شرکت جهان نوین آریا اعلام می کنند. این آگهی ها که عموما برای نسخه جوک پلاتینیوم با مدل ۲۰۱۷ هستند، بهای تمام شده خودرو را برای مصرف کننده کمتر از ۱۴۳ میلیون تومان اعلام می کنند.
بدیهی است که این عدد از نمایندگی های نیسان در ایران بهای کمتری را دارد و احتمال دارد که مشتریان به سراغ این خودروها بروند. ولی باید دقت داشت که گارانتی این خودروها کامل نیست و تنها دو سال یا ۴۰ هزار کیلومتر ضمانت برای خودرو در نظر گرفته شده است.
طبق اعلام برخی آگهی ها نسخه های غیر رسمی جوک پلاتینیوم امکانات بیشتری را دارند و از طرفی با قیمت کمتری عرضه می شوند. ولی دقت داشته باشید که جوک های عرضه شده توسط نمایندگی رسمی با نسخه پلاتینیوم فول هستند و تمام امکاناتی که در سایت نیسان ژاپن درج شده بر روی آن ها نصب است. لذا نمی توان گفت که مدل های واردات شخصی از این خودروها فولتر هستند.

زمان ارسال پست: ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ | ۷:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.