کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

خیز بلند رنو برای تسخیر بازار زیر ۱۰۰ میلیون تومان

خیز بلند رنو برای تسخیر بازار زیر 100 میلیون تومان
کمتر از ۷۶ روز به آغاز سال نو باقی مانده است و احتمال دارد، شما یکی از آن افرادی باشید که می خواهید برای سال ۹۶ با خودرویی جدید به سفر و دید و بازدید بروید. شاید بگویید که این روزها چینی ها شرایط فروش اقساطی خوبی دارند و می توان برای آغاز سال نو به سراغ آن ها رفت.
ولی ما می گوییم که امروز می توانید خودروهایی غیر چینی را با شرایط فروش به مراتب بهتر از آن ها بخرید. خودروهایی که اصالت اروپایی دارند و آنقدر برایتان احترام قائل هستند که شما با شرایط مالی خود آن ها را انتخاب می کنید. این روزها با توجه به طرح های فروش برخی شرکت ها و وضعیت بازار، خودروها هستند که مشتری را انتخاب می کنند و حاضر نیستند شرایط مشتری را بپذیرند.
اگر برای شب عید رنو را به عنوان برندی مطمئن قبول می کنید، تجربه ای متفاوت برایتان پدید می آید. نگین خودرو منتظر است تا شما شرایط خرید خود را اعلام کنید. حال مشتری است که برای برندی اصیل چون رنو شرایط فروش تدوین می کند و فرم قرارداد را می نویسد. امروز نگین خودرو برای شما شرطی برای خرید نمی گذارد و تنها برای رسیدن به هدفتان در کنار شما حضور دارد.
شما می توانید اصالت نوروز باستانی را با خودرویی اصیل آغاز کنید. خودرویی که برند معتبر رنو فرانسه را به خود می بیند و مطمئن هستید که سفر نوروزی خود را بدون هیچ دلهره ای آغاز می کنید و قرار نیست که ترس از خدمات داشته باشید. وقتی با خودروهای جدید رنو به دید و بازدید نوروزی می روید، لازم نیست که خودروی خود را برای اقوام معرفی کنید و کسی از شما نمی پرسد، از خودروی چینی خود راضی هستید یا نه؟! وقتی با اصالت رنو، آیین باستانی نوروز را به جا می آورید، نیاز نیست که دلایلی را برای خرید خود مطرح کنید. چون همه می فهمند که اعتبار رنو و اصیل بودنش، موضوع قابل بحثی نیست و قطعیت آن اثبات شده است. فقط شاید برای اقوامتان جای سوال باشد که چه طور شما با کدام شرایط فروش خودرویی وارداتی با مدل ۲۰۱۷ از برند رنو خریداری کرده اید؟! باز هم نیاز به توضیح خاصی نیست. فقط کافی است که بگویید: «من با شرایطی که خودم گفتم، رنو مورد نظرم را خریدم.»
خیز بلند رنو برای تسخیر بازار زیر 100 میلیون تومان
طرح فروش نگین خودرو چه ویژگی دارد؟
یکی از دغدغه های امروز مردم در خرید خودرو این است که داشتن خودرویی با کیفیت و اصیل، اجباری را ایجاد می کند تا خریداران به سراغ خودروهای وارداتی بروند. از طرفی امکان داشتن خودرو وارداتی برای همه افراد فراهم نیست و بیشتر مشتریانی که قصد خرید خودرو با بودجه های کمتر از ۷۰ میلیون تومان را دارند، مجبورند به سراغ خودروهای صفر چینی یا تولیدات داخلی بروند. حال با شرایط فروش جدید نگین خودرو، این افراد می توانند به مراتب سوار بر خودروهای بهتر و بروزتری شوند. در طرح فروش نوروزی نگین خودرو، انتخاب هایی برای مشتریان وجود دارد که کار را برای تمام شرکت های واردکننده و خودروساز سخت می کند. امروز هر خریدار خودرویی در کشور با هر بودجه می تواند خودرویی از برند رنو داشته باشد. نیازی نیست که مشتریان بهای کامل خودرو را در نظر بگیرند. زیرا آن ها می توانند با بودجه ای کمتر از ۳۰ میلیون تومان به سراغ خرید خودروهای نگین خودرو بروند و با توجه به شرایط پرداخت، سلیقه ی خود را با کیفیت و اعتباری بیشتر لمس کنند.
در طرح فروش جدید نگین خودرو شما می توانید با پیش پرداخت ۱۰ تا ۸۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، خودروهایی چون رنو سیمبل، داستر تک دیفرانسیل، داستر دو دیفراسیل و فلوئنس را می توان خریداری کرد. نکته جالبتر این است که شما می توانید خودروی خود را ۱۰ تا ۶۰ روزکاری با توجه به نوع خودرو و طرح انتخابی تحویل بگیرید. این روزها بسیاری شرکت های عرضه کننده خودرو، تحویل ثبت نام های جدید خود را برای سال ۹۶ اعلام می کنند و گویا قرار نیست که پیش از عید خودرو را به مشتری تحویل دهند. یکی دیگر از ویژگی های این طرح فروش به نکته ای جالب اشاره می کند. در این چند وقته که بازار ارز با نوسان هایی همراه بوده است، شرکت نگین خودرو نه تنها قیمت محصولات خود را افزایش نداده است، بلکه در برخی نسخه های ۲۰۱۷ برای شرایط فروش نوروزی خود، قیمتی کمتر را در نظر گرفته است. کیفیت مناسب محصولات رنو و از طرفی اصالت اروپایی خودروهای آن، هر مشتری را برای داشتن یکی از این خودروها وسوسه می کند. حال که مشتری مداری در نگین خودرو به اوج خود رسیده و در کنار خدمات گسترده، تحویل زودتر از موعد و نگین سرویس، حق انتخاب خرید بر اساس شرایط مشتری تعیین می شود، می توان داشتن خودروهای وارداتی و با کیفیت رنو را آسان تر از گذشته سنجید و خرید به سبک جهانی را برای اولین بار در ایران با نگین خودرو تجربه کرد.
رپورتاژ آگهی

زمان ارسال پست: ۱۵ دی ۱۳۹۵ | ۷:۵۹ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

15 Responses to “خیز بلند رنو برای تسخیر بازار زیر ۱۰۰ میلیون تومان”

 1. سعید گفت:

  من یه تلیسمان نوشتم ولی با شرایط متغیر بازار و قوانین ساعتی و دائم در حال تغییر ایران یکم نگرانی دارم.اینجا ایرانه و هر چیزی ممکن است

 2. رهگذر گفت:

  خوب دقت کنید . یه حساب کتاب ساده
  اگه ۲۷٫۳۵ میلیون نقد بدی و بخای طی سه سال ۳۶ تا قسط ۱٫۸۰۳ میلیونی بدی یه ماشین ۲۰۱۶ که از همین الان یه مدل نداره برات در میاد ۹۲ میلیون و سیصد هزار تومان ناقابل
  چی گیرت میاد ؟ یه آشغال فرانسوی

 3. رضا گفت:

  چه کاریه ۷۵ میلیون بدی برای ماشینی که حتی رینگ آلومینیومی هم نداره و رینگش فولادیه؟
  میشه با ۴۷ میلیون تندر اتومات خرید.همون موتور همون گیربکس همون شاسی اصلا همون ماشین فقط اتاق نسل یک و بدون مانیتور
  تازه شرایط اقساط خیلی خوبی هم داره برا کسی که کل پولشو نمیتونه یه جا بده
  ۲۸ میلیون اضافش هم ادم میزاره بانک سالی حدودا ۶ میلیون سود میگیره
  ماشین وارداتی ارزان قیمت مثل سیمبل و داستر تک دف و فلوئنس دنده ای و پیکانتو و … اصلا ارزش خرید ندارن

 4. حمید گفت:

  واقعا قدم بزرگ و موثر برداشته به امید روزی که همه مردم بتونن با هر بودجه ای خودروی با کیفیتی نسبت به بودجه خودشون سوار بشن و بقیه ی شرکت ها هم مثل نگین خودرو یا حتی سعی برای اینکه بهتر از نگین خودرو مشتری مدار باشن برسیم.

 5. علی A-T گفت:

  واقعا کی میاد تندر ۹۰ رو ۷۵ میلیون بخره :/
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. معید گفت:

  طرح فروش خوبیه ها.اما بازم پولشو ندارم .
  راستی معلوم نی کی سیمبل تو ایران تولید میشه؟

 7. پرهام گفت:

  عجب تبلیغه باحالی دقیقن دست گذاش رو خصلته ایرانیها

 8. ایمان گفت:

  نگین خودرو جان
  خودرویی که برند معتبر رنو فرانسه را به خود می بیند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کدوم خودرو؟؟؟
  نکنه منظورتون داچیا لوگان با لوگوی رنو هست؟؟؟!!!!خخخخخخخخخ

 9. ناصر.ش گفت:

  سلام
  جهت اطلاعتون باید عرض کنم که:
  ۱- باز پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی با سود ۱۶% و دوره پرداخت ۳۶ ماهه میشه ماهی ۱،۷۵۷،۷۵۶ تومان. نه ۱،۸۰۳،۰۰۰ تومان!!!
  ۲- با این مبلغ اقساط این وام میشه ۱۷٫۸%
  ۳- وقتی مبلغ وام رو با پیش پرداخت جمع میکنی میشه ۷۷،۳۵۰،۰۰۰ تومان که ۲،۴۵۰،۰۰۰ تومان بیشتر از قیمت خودرو هست!!! که اگر این مبلغ رو هم به سود کل وام ۳۶ ماهه ۵۰ میلیونی اضافه کنیم میشه معادل یک وام ۲۰٫۵%ی، خیلی جالبه نه؟
  لطفاً نظر بدید.
  ممنون.

 10. سبزه میدان گفت:

  چقدر زشت و مسخره هستن سیمل و داستر و فلوِینس….
  خدایی حیف پول

 11. شاهین گفت:

  واقعا عالی هست خودم چند روز پیش یکی ثبت نام کردم
  ولی هزینه ی پلاک و عوارض رو از مبلغ کل کسر میکنن
  مثلا از فلوئنس ۹۰ میلیون تومنی تقریبا ۶٫۵ میلیون کسر میکنن و هزینه ی پلاک بر عهده ی خودتان هست
  البته در صورت افزایش تعرفه ی پلاک گذاری شرکت کاملا مبلغ اضافی رو پرداخت میکنه
  مورد بعدی عده ای هستن واقعا موجبات خنده ی خوانندگان رو محیا میکنن
  این دوستان کم سن و سال هنوز درگیر رنو و داچیا هستن :))
  هیچ اطلاعات نه از رنو و نه خودروهاش دارند و فقط از روی حسرت و حسادت میان و نظر خودشون صرفا برای اینکه فقط چیزی گفته باشن میگن
  ممنون از اسب بخار بابت پوشش خبری مناسبشون

 12. سياوش گفت:

  سلام
  خسته نباشيد
  چاره اي نيست باشرايط انحصاري كه به اصطلاح خودرو سازهاي داخلي ايجاد كردند و حتي در قيمت گذاري ساير كمپاني ها دخل تصرف دارند اوضاع بهتر از اين نميشه.
  لطفا تست و بررسي داستر و سيمبل رو هم بزاريد.
  باتشكر

 13. مهدی گفت:

  لازم نیست توضیح بدی ماشینت چیه ولی لازمه توضیح بدی که چی تو سرت خورده که ال نود رو چهل میلیون گرون تر خریدی?

 14. پدرام گفت:

  ماشین فرانسوی کی شد آشغال؟؟؟‌درسته طراحی های خیلی خوبی ندارد ولی کیفیتشون در حد تویوتا هست و حتی بعضی وقت ها بیشتر! اون فردی که نوشته فرانسوی آشغال، حتما تگیو ۵ یا جک s5 رو برتر می دونه!!

 15. آیدین گفت:

  شاهین جان شما همون نماینده نگین خودرو هستینا این شرایط رو کور هم معامله نمیکنه وای میسته طرف تا پژو ۲۰۰۸ بیاد با توجه به قیمت جدیدی های پژو خرید میکنه که در هر صورت رنو با این قیمت راهی جز خروج از بازار رو نداره حتی اگر ۲۰۸ رو ۶۸م ندن بیان ۸۵ م بدن ازین اشغال بهتره

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.