کارمانیا
مدیران خودرو

جایزه خودرو سال اروپا به ولوو XC40 رسید + ویدیو

جایزه خودرو سال اروپا به ولوو XC40 رسید
مثل سال های گذشته یک روز پیش از آغاز کار نمایشگاه ژنو،با رای گیری از خودرونویسان برجسته اروپا خودروی سال قاره سبز انتخاب شد.

روز گذشته ،۶۰خودرو نویس از ۲۳ کشور ولوو XC40 را به عنوان بهترین خودروی اروپا انتخاب کردند و این محصول سوئدی با اختلاف به رتبه نخست رسید.پس از XC40 خودرو های سئات Ibiza و بی ام و سری ۵ به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

در دو سال گذشته شاهد آن بودیم که مدل های XC90 و XC60 ولوو جوایز بهترین های نمایشگاه آمریکای شمالی را به خود اختصاص دادند اما این اولین بار است که ولوو جایزه خودروی سال را بدست می آورد و این جوایز مکرر روند رو به رشد و فوق العاده ولوو را نشان می دهد.

ساموئلسون مدیر عامل ولوو پس از کسب این مقام گفت:
این بهترین زمان برای کسب این مقام بود،حالا ما برای اولین بار در این سگمنت ۳ محصول جهانی داریم و عرضه XC40 باعث می شود تا پیشرفت قابل ملاحظه ای را در سگمنت شاسی بلند های کوچک که بازار رو به رشدی دارند تجربه کنیم.

ولوو XC40 اولین مدل است که بر پایه ساختار جدید طراحی و ساخت ولوو تولید می شود.ساختاری که توسط مالک ولوو یعنی جیلی توسعه پیدا کرده و قرار است که ۴۰ مدل خودرو بر مبنای همین ساختار ساخته شوند و این حتی شامل خودرو های برقی ولوو هم خواهد بود.

مدیر عامل ولوو در بخش دیگری از صحبت هایش اشاره می کند:
استراتژی ما واضح است و ما متعهد به ایمنی،سرویس های ارتباطی و برقی سازی خودروهای خود هستیم.و حالا XC40 تعهد ما را ثابت می کند.بازتاب مشتریان و همچنین رای امروز ژورنالیست های مطرح اروپا نشان می دهد ما در مسیر درستی هستیم.

اما دیگر فینالیست های این جایزه هم خودروهای جذابی بودند مثل آلفا رومئو استلویو،آئودی A8،سیتروئن C3 ایرکراس و کیا استینگر که رای کمی را نسبت به XC40 کسب کردند.

گروه مستند اسب بخار
محمدرضا پاداش

زمان ارسال پست: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۸:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر, تلویزیون | تگ ها: ، ،

One Response to “جایزه خودرو سال اروپا به ولوو XC40 رسید + ویدیو”

  1. کامران کنی گفت:

    سایپا ام میگه ما تعهد داریم که با پراید کنترل جمعیت ایران و به زودی با نسخه های جدید پراید ساینا و کوئیک و… کنترل جمعیت جهان رو به عهده بگیریم و باعث کاهش جمعیت به زیر ۶میلیارد نفر شویم

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.