گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
بی کیفیت ترین پراید را بشناسید

بی کیفیت ترین های 95
طبق گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، به طور کلی خانواده پراید، تیبا و ساینا تنها به یک ستاره کیفی در خرداد ماه سال جاری تولید شده اند و به عنوان بی کیفیت ترین خودروهای بازار ایران شناخته می شود.
به عبارت ساده اگر این ارزیابی کیفی توسط موسسه نظارت بر هتل ها داده می شد، پراید و تیبا و ساینا در حد یک مسافرخانه هم نیستند! ولی به هر حال این سه خودرو به عنوان ارزانترین محصولات تولید داخل در بازار کشور شناخته می شود که قیمتی کمتر از ۳۰ میلیون تومان را دارند. لذا بدیهی است که استقبال از آن ها در سطح جامعه با توجه به وضعیت اقتصادی عموم جامعه، بیشتر از بسیاری از خودروهای دیگر باشد. ولی اگر قصد خرید پراید صفر کیلومتر را دارید، شاید بد نباشد تا با کیفیت ترین و بی کیفیت ترین آن را بشناسید.
طبق گزارش مرکز ISQI، با کیفیت ترین پراید مدل ۱۱۱ است که در سایپا کاشان تولید می شود. بعد از آن مدل ۱۳۱ و ۱۳۲ سایپا تهران قرار دارد. ولی بی کیفیت ترین پراید تولید داخل از خط تولید پارس خودرو بیرون می آید که از نسخه ۱۳۱ است. حال جالب است بدانید که در این اوضاع بی کیفیتی، ساینا و تیبا از نظر کیفی به مراتب بهتر از ام وی ام ۱۱۰ اس ظاهر شده اند.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۱ تیر ۱۳۹۶ | ۹:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “بی کیفیت ترین پراید را بشناسید”

  1. دلسوز ملت گفت:

    بازم خوبه از ام وی ام بهتره دارم کم کم امیدوار میشم به سایپا ایشالا تا ۱۰ سال دگه نسل شاسی بلند پرایدم میبینیم

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.