کارمانیا
مدیران خودرو

با کیفیت ترین کراس اوورهای ۱۰۰ میلیون تومانی

با کیفیت ترین کراس اوورهای 100 میلیون تومانی
طبق گزارش شرکت ISQI، از نظر مالکان خودروها در شش ماهه اول سال جاری، کیفیت خودروهای تولیدی و وارداتی سنجیده شده است و می توانید این گزارش و جدول های آن را در خبرهای قبلی مطالعه نمایید.

در راستای این گزارش رسمی، حال به سراغ تحلیل برخی از سوژه های موجود در دل این جدول ها رفته ایم. طبق عددهای به دست آمده از نظرسنجی کیفی، هایما S7 توربو به عنوان با کیفیت ترین کراس اوور رده قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان شناخته می شود. این خودرو نمره ۷۴۷ را به دست آورده و جالب اینجاست که هایما S7 معمولی از نگاه مالکان، در جمع بندی کلی بی کیفیت ترین کراس اوور رده قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان است. بعد از آن بی وای دی S6 با نمرده ۷۴۳ به عنوان دومین کراس اوور با کیفیت این بازه شناخته می شود. همچنین جک S5 دنده ای نیز با نمره ۷۳۸ در جایگاه سوم این گروه قرار دارد. بعد از آن چری تیگو۵ با نمره ۷۳۵ در جایگاه چهار کراس اوورهای بازه ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان است و جک S5 اتوماتیک با نمره ۷۳۴ در مقام بعدی است. ام وی ام X33S اتوماتیک نیز تنها ۷۱۵ نمره به دست آورده در جایگاه ششم قرار دارد و در نهایت هایما S7 معمولی با نمره ۷۱۳ به نشان آخر رسیده است.
اگر این گزارش را بر مبنا رده قیمتی ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان در نظر بگیریم، مجددا هایما S7 توربو، بی وای دی S6 و جک S5 دنده ای به عنوان با کیفیت ترین ها شناخته می شود.
توجه داشته باشید که این گزارش بر مبنا قیمت ها و نظرات مشتریان در شش ماهه اول سال جاری تهیه شده است. حال باید منتظر ماند و دید که با توجه به افزایش قیمت این خودروها، وقتی کراس اوورهای نام برده به بازه قیمتی بالاتری کوچ می کنند تا چه حد می توانند در جلب رضایت مشتریان در بحث کیفیت موفق ظاهر شوند. اما آن چیز که به احتمال زیاد ثابت می ماند، ترتیب کیفیت کراس اوورهای چینی در کنار هم از نظر مالکان است.
باید تاکید ویژه داشت که این رتبه بندی ها بر مبنا نظر مالکان خودروها به دست آمده و احتمال آن زیاد است که در تحقیقات و آزمایش های رسمی، نتایج متفاوتی دیده شود. طبق خبرهای تحلیلی قبلی در خصوص این گزارش ISQI، خدمات فروش و پس از فروش شرکت های عرضه کننده و همچنین میزان توانایی فنی (که هیچ ارتباطی به بحث کیفیت ذات خودروها ندارد) باعث می شود تا مشتریان در راستای رضایت از خرید خود کیفیت خودرو را هم مناسب و ایده آل اعلام کنند.

گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ، ،

6 Responses to “با کیفیت ترین کراس اوورهای ۱۰۰ میلیون تومانی”

 1. محمد گفت:

  خدایی همه میدونن تیگو و جک از همه کیفیتش بهتره با این کارا میخوان محصول درجه۳ چینو بهترین کنن تا فروششون بره بالا

 2. امیرحسین گفت:

  واقعا هایما توربو با کیفیت و فنی قوی داره
  بی وای دی هم خیلی خوبه اما قدرت موتور و کشش مأیوس کننده ای داره
  اما هایما به لطف توربو هم قدرت خوبی داره هم تعلیق و کیفیت مناسب

 3. ارش گفت:

  بین هایما توربو و جک مونده بودم این. مقاله کمک بسیاری مرد که تصمیم خودم. و بگیرم و هایما بخرم به نظرم هایما هنوز شناختع نشده تو ایران و در سال های اینده استقبال زیادی ازش خواهد شد چون توی این رده قیمت بهترین کیفیت رو داره و پشتیبانی ایران خودرو رو داره

 4. فربد گفت:

  قطعا تیگو۵ یه سرو گردن از این سه چینیه دیگه بالاتر قرار میگیره/ولی چه سیاستیه که همیشه تو رده بندی ها پایینتر قرار میگیره واقعا جایه سوال داره!

 5. رامین گفت:

  به حق هایما جای خودش هست هم از نظر قیمت بهتره و پایین تره از رقبا هم امکانات خوبی داره و ظاهری زیبا و متعادل
  در رده هایما چون توربو هست فقط جک اس۵ هست که امکانات کمتری داره مثل کروز،دی لایت، دوربین ۳۶۰،رکاب،سیستم بدرقه چراقهاو …
  هم قیمتش ۱۰ میلیون گرونتر از هایما است تازه نمایندگی ایران خودرو بهتره و بیشتر
  تیگو خدایی کیفیتش خوبه ولی موتورش همون موتور ایکس۳۳ است و چون توربو نداره و با این وزنش اصلن نفس نداره بخصوص تو سر بالایی قیمتشم باز ۱۰ میلیون از هایما بیشتره

 6. صادق گفت:

  با توجه به .توصیه های درست سایت اسب بخار از خودروها. قبلن اصلن ناشین جینی خوشم نمیامد .ولی الان هایما توربو خریدم. واقعا فقط می تونم بگم محشره.نسبت به قیمتش

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.