کاتالوگ رسمی کی ام سی X5 منتشر شد

کاتالوگ رسمی کی ام سی X5
کاتالوگ رسمی کی ام سی X5

شرکت کرمان موتور کاتالوگ رسمی کی ام سی X5 را منتشر کرد و حالا علاوه بر مشخصات فنی نهایی، امکانات رفاهی و ایمنی در نظر گرفته شده برای این خودرو نیز مشخص شده است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

کی ام سی X5 جدیدترین محصول مونتاژی کرمان موتور است که این شرکت قصد دارد آن را به زودی عرضه کند. به طور کلی و در مجموع می توان گفت که کی ام سی ایکس ۵ نسخه فیس لیفت و به روز شده جک S5 است. البته X5 نسبت به جک S5های جدید که به موتور ۱.۵ لیتری توربو با تزریق مستقیم سوخت (TGDI) مجهز شده بودند تغییری از لحاظ فنی نداشته و بیشتر تغییرات رخ داده در طراحی ظاهری، امکانات رفاهی و آپشن های ایمنی بوده.

مشخصات فنی کی ام سی X5

موتورهای TGDI
موتورهای TGDI

همان طور که پیش تر گفته شد برای X5 هم قرار است از همان موتور ۱.۵ لیتری توربو با تزریق مستقیم سوخت (TGDI) استفاده شود که می تواند ۱۷۲ اسب بخار توان و ۲۸۰ نیوتن متر گشتاور را تولید کند. توان و گشتاور تولیدی هم از طریق یک گیربکس دوکلاچه ۶ سرعته خشک به چرخ های جلو می رسد.

بیشتر بخوانید : مقایسه گیربکس دوکلاچه خشک و گیربکس دوکلاچه تر

امکانات ایمنی کی ام سی ایکس ۵

از امکانات ایمنی نام برده شده در کاتالوگ رسمی کی ام سی X5 می توان به ۴ ایربگ، کنترل پایداری الکترونیکی (ESC)، سیستم کمکی حرکت در سربالایی و سرپایینی، کنترل کشش، TPMS و دوربین ۳۶۰ درجه اشاره کرد.

امکانات رفاهی کی ام سی X5

مهم ترین امکانات و آپشن های رفاهی ایکس ۵ کرمان موتور عبارتند از صندلی برقی راننده با مموری موقعیت صندلی و آینه های جانبی، قابلیت اتصال مولتی مدیا از طریق اپل کارپلی و اندروید اتو، سیستم صوتی با ۱۰ بلندگو و ساب ووفر، گرم کن صندلی های جلو، فرمان D کات، کولباکس کنسول میانی جلو، ترمز پارک برقی، اتوهلد، فرمان کمکی برقی، کروز کنترل، سنسور باران، سنسور نور، سقف پانوراما با پرده برقی، ورود بدون کلید و استارت دکمه ای، آنتی ترپ شیشه ها، آینه های جانبی جمع شونده برقی، کامپیوتر سفری، کلاستر دیجیتال ۷ اینچی، سیستم تهویه اتوماتیک، دریچه تهویه عقب، اهرم تعویض دنده الکترونیکی، دی لایت و …

مشخصات فنی کی ام سی X5 چیست؟

برای X5 هم قرار است از همان موتور ۱.۵ لیتری توربو با تزریق مستقیم سوخت (TGDI) استفاده شود که می تواند ۱۷۲ اسب بخار توان و ۲۸۰ نیوتن متر گشتاور را تولید کند. توان و گشتاور تولیدی هم از طریق یک گیربکس دوکلاچه ۶ سرعته خشک به چرخ های جلو می رسد.

کی ام سی ایکس ۵ چه امکانات ایمنی ای دارد؟

از امکانات ایمنی نام برده شده در کاتالوگ رسمی کی ام سی X5 می توان به ۴ ایربگ، کنترل پایداری الکترونیکی (ESC)، سیستم کمکی حرکت در سربالایی و سرپایینی، کنترل کشش، TPMS و دوربین ۳۶۰ درجه اشاره کرد.

کی ام سی ایکس ۵ چه آپشن هایی دارد؟

مهم ترین آپشن های ایکس ۵ کرمان موتور عبارتند از مموری موقعیت صندلی و آینه های جانبی، اپل کارپلی و اندروید اتو، گرم کن صندلی های جلو، کولباکس، ترمز پارک برقی، اتوهلد، فرمان کمکی برقی، سقف پانوراما با پرده برقی، کامپیوتر سفری، کلاستر دیجیتال ۷ اینچی، سیستم تهویه اتوماتیک، اهرم تعویض دنده الکترونیکی، دی لایت و …

۳.۷ امتیاز از ۸ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.