کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

اونتادور فرگاه با ضریب درگ بهتر

اونتادور فرگاه با ضریب درگ بهتر
چندی پیش با یک طراح ایرانی به نام سعید فرگاه مصاحبه کردیم که طراحی های خارق العاده را تا به امروز معرفی کرده است و به خاطر زمینه تحصیلی اش، توانایی این را دارد تا یک طرح را به صورت مهندسی و با جزئیات قابل تولید معرفی کند.
او در آخرین اقدام خود توانسته بود که فیس لیفتی مورد تایید هامان برای لامبورگینی اونتادور معرفی کند و به خاطر اصولی که در طرح خود رعایت کرده بود، مشتریان زیادی را پیدا کرده است و امروز تعداد قابل توجهی از سرمایه گذاران و ثروتمندان از طرح های او در پروژه های خود استفاده می کنند. حال جالب است بدانید که فرگاه، در فیس لیفتی که برای اونتادور معررفی کرده است، نه تنها ضریب درگ این سوپر اسپرت را به هم نزده است، بلکه توانسته وضعیت آن را بهبود ببخشد و یک صدم بهبود بخشیده و در تست های آیرودینامیک تئوری این مسئله به طور کامل ثابت شده است. این اولین باری است که یک طراحی ایرانی دست به تغییر یک خودرو معروف و خاص جهانی می زند و از آن طرف کمپانی های معتبر برای این طرح ارزش خاصی قائل می شوند و اصول آن را با استانداردهای روز دنیا تایید می کنند. در حال حاضر این طراحی ایرانی، به دنبال تجهیز استدیوهای طراحی خود در ایران و سایر کشورها است و گویا قرار است بزودی برای یکی از شرکت های خودروساز و مونتاژ کار ایرانی، یک طرح فیس لیفت قابل ساخت و اجرا را معرفی کند. باید به این نکته اشاره کرد که کمپانی معروف در صنعت الترونیک و سخت افزار، امروز حامی سعید فرگاه در بحث تجهیز دستگاه های طراحی او شده است. طرح فیس لیفت لامبورگینی اونتادرو فرگاه به مراتب از نظر طراحی نسبت به سایر نسخه های تیونینگ قوی تر ارزیابی می شود و جالب است بدانید که ارزانتر از خودروهای تیونینگ شرکت های دیگر است. تغییر در اصول مهندسی چراغ یک نوع حرف تازه در صنعت تیونینگ خودرو مطرح می شود و جالب است دانید که استاندارد برق و نوردهی لامبورگینی برای کاسه چراغ های اونتادرو تغییر نکرده و یک شرکت آلمانی، صحت طراحی فرگاه را تایید کرده است.
حسین دلاور- روزنامه دنیای خودرو

زمان ارسال پست: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.