فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

استاندارد سازی نمایندگی های فولکس در ایران

استاندارد سازی نمایندگی های فولکس در حال انجام شد

به تازگی مراحل استاندارد سازی نمایندگی رسمی فولکس واگن در منطقه تهران پارس به پایان رسیده است و گویا شعبه شرق فولکس واگن و ماموت خودرو نیز به قطعیت رسیده است.
از اوایل امسال شرکت ماموت خودرو در حال انتخاب نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش فولکس واگن در ایران است و چند ملک تجاری و خدماتی را برای این کار مشخص کرده است. برخی احتمال می دهند که فولکس واگن حضور قوی را در نمایشگاه خودرو آذر ماه تهران رقم بزند و بالاخره بعد از چند ماه تاخیر رونمایی رسمی از محصولات این برند آلمانی را در ایران انجام دهد. فولکس واگن پاسات و تیگوان از خودروهایی است که به صورت رسمی توسط ماموت خودرو انتخاب شده است و به احتمال قوی تا پایان سال تردد و شماره گذاری آن ها در کشور آغاز می شود. همچنین با توجه به برخی محاسبات، محصولات فولکس واگن در ایران قیمتی کمتر از ۲۸۰ میلیون تومان را به خود اختصاص می دهند و می توانند با کره ای ها و ژاپنی ها رقابت خوبی را داشته باشند.

عکس ارسالی از مخاطب اسب بخار : سینا آقاخانی

زمان ارسال پست: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ | ۶:۳۸ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.