معرفی کی ام سی JS6 بنزینی

یکی از محصولاتی که کرمان موتور برای نخستین بار در نمایشگاه تحول صنعت خودرو به نمایش درآورده است، نسخه بنزینی کی ام سی JS6 است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو از روز گذشته مورخ ۲۳ آبان ماه آغاز به کار کرد و تا ۲۶ آبان از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ پذیرای علاقه‌مندان به این حوزه خواهد بود. در این رویداد خودرویی، خودروسازان بخش دولتی و خصوصی نظیر ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، بهمن موتور، مدیران خودرو، آمیکو و همچنین شرکت هایی همچون مپنا حضور یافته اند. کرمان موتور در این رویداد خودرویی با غرفه آرایی خاص و شکیلی شرکت کرده و سبد جدیدی از محصولات خود نظیر KMC E10X، کی ام سی J7 EV، کی ام سی JS6 پلاگین هیبریدی و بنزینی و کی ام سی X5 و J7 را به نمایش درآورده است.

جک S5؛ گاو شیرده کرمانی

شرکت کرمان موتور در چند ساله گذشته با مونتاژ جک S5 در سه تیپ دنده ای، اتوماتیک ۲ لیتری توربوشارژر و اتوماتیک ۱.۵ لیتری توربوشارژر توانسته است جایگاه پرتیراژترین کراس اوور بازار ایران را در دست خود داشته باشد. اکنون این شرکت برنامه دارد به زودی X5 را به عنوان یک فیس لیفت دیگر از S5 وارد بازار کند و در وهله بعدی JS6 را به عنوان نسل کاملاً جدید S5 عرضه کند. این کراس اوور جدید در دو نسخه پلاگین هیبرید و بنزینی ارائه می شود.

مشخصات فنی کی ام سی JS6

کی ام سی JS6 از نظر مشخصات فنی با KMC J7 و X5 برابر است و صرفاً مپ متفاوتی دارد که آن هم البته ممکن است در زمان عرضه تغییر کند. این کراس اوور به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژر TGDi مجهز است که ۱۸۴ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۳۰۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده JS6 از نوع شش سرعته اتوماتیک دوکلاچه تَر (Wet DCT) است و توان را به چرخ های جلو می رساند. تعویض دنده تیپ ترونیک JS6 از پشت فرمان انجام می شود و دسته دنده الکتریکی گردان برای این کراس اوور چینی انتخاب شده است. این کراس اوور جک در شرایط بهینه مصرف سوخت ۶.۹ لیتر به ازای هر صد کیلومتر را دارد و می تواند شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت را در کم تر از ۹.۵ ثانیه ثبت کند. سیستم تعلیق سهول کیو ایکس از نوع مک فرسون است و در بخش عقب این کراس اوور تک دیفرانسیل از تعلیق مولتی لینک استفاده شده است.

امکانات ایمنی و رفاهی JS6

کراس اوور جدید کرمان موتور در بحث امکانات رفاهی و ایمنی در جایگاه خوبی قرار دارد. شش کیسه هوای ده نقطه ای، صندلی های جلوی برقی، حافظه صندلی راننده، ماساژور صندلی راننده، گرم‌کن و سردکن صندلی راننده، فرمان کمکی برقی، درِ صندوق عقب برقی، سقف پانوراما، استارت دکمه ای، تهویه اتوماتیک با پنل لمسی، ترمز پارک برقی و اتوهلد، جلوآمپر دیجیتال با تغییر طرح های گرافیکی، سنسور نور، سنسور باران، دوربین ۳۶۰ درجه، رادار خطی، رادار نقطه کور، سامانه پیشگیری از تصادف، کروز کنترل تطبیقی، رانندگی خودکار بین خطوط، تریم داخلی چرم، نورپردازی کابین، شارژر بی سیم تلفن همراه و… از جمله امکانات KMC JS6 در نسخه فول آپشن است.

قیمت در بازار چین

فول آپشن ترین نسخه کی ام سی JS6 در بازار چین ۱۳۳ هزار یوان قیمت دارد. به عبارت ساده تر، این کراس اوور جدید نزدیک به ۱۸ هزار دلار در فول آپشن ترین نسخه در بازار چین به فروش می رسد.

کی ام سی JS6 چه مشخصاتی دارد؟

کی ام سی JS6 از نظر مشخصات فنی با KMC J7 و X5 برابر است و صرفاً مپ متفاوتی دارد، که آن هم البته ممکن است در زمان عرضه تغییر کند. این کراس اوور به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژر TGDi مجهز است که ۱۸۴ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۳۰۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده JS6 از نوع شش سرعته اتوماتیک دوکلاچه تَر (Wet DCT) است و توان را به چرخ های جلو می رساند.

کی ام سی JS6 چه امکاناتی دارد؟

شش کیسه هوای ده نقطه ای، صندلی های جلوی برقی، حافظه صندلی راننده، ماساژور صندلی راننده، گرم‌کن و سردکن صندلی راننده، فرمان کمکی برقی، درِ صندوق عقب برقی، سقف پانوراما، استارت دکمه ای، تهویه اتوماتیک با پنل لمسی، ترمز پارک برقی و اتوهلد، جلو آمپر دیجیتال با تغییر طرح های گرافیکی، سنسور نور، سنسور باران، دوربین ۳۶۰ درجه، رادار خطی، رادار نقطه کور، سامانه پیشگیری از تصادف، کروز کنترل تطبیقی، رانندگی خودکار بین خطوط، تریم داخلی چرم، نورپردازی کابین، شارژر بی سیم تلفن همراه و… از جمله امکانات KMC JS6 در نسخه فول آپشن است.

۴.۴ امتیاز از ۵ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.