فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

کیا، اولین حضور خودرویی ها در جام جهانی روسیه را رقم زد

کیا، اولین حضور خودرویی ها در جام جهانی روسیه را رقم زد
کمپانی کیا کره جنوبی در اولین بازی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه، حضور تبلیغاتی داشت و در تبلیغات رسمی دور زمین بازی روسیه و عربستان، دو محصول خود را تبلیغ کرد.

کیا استینگر و اسپورتیج دو خودرویی بودند که بیشترین سهم تبلیغات روز اول جام جهانی ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داده بودند. سبک تبلیغات کیا در این بازی به شکلی بود که سادگی را در بر داشت و از طرفی با نمادهای ساده سعی به طرف عام بودن این تبلیغ حرکت کرده بود. بر خلاف اینکه برخی اسپانسرهای تبلیغاتی اولین بازی جام جهانی، با چند زمان مختلف و با طرح گوناگون سعی داشتند تا خود را به مخاطبان و مشتریان معرفی کنند، اما کیا با اصولی ساده و بین المللی در تبلیغات حاضر شده است.
این حرکت کیا نشان می دهد که امروز اصل اولیه تبلیغات این برند کره ای برای معرفی سبک جدید طراحی آن است و از طرفی برایش بسیار مهم است که استینگر و اسپورتیج بیشترین مخاطبان را داشته باشد. کیا استینگر به عنوان یک سدان نیمه لوکس دیفرانسیل عقب قصد دارد تا بیشترین سهم یک سدان اسپرت کره ای را به خود اختصاص دهد و سبک تبلیغات آن در جام جهانی روسیه، به شکلی است که حس اسپرت آن به مخاطب القا شود و از طرفی مشتریان ب ام و و بنز را به سمت خود بشکاند. کیا اسپورتیج هم به عنوان یک کراس اوور جذاب معرفی می شود و در تبلیغات آن سعی شده تا با نمادهای ساده اما نفوذپذیر باز هم خاص بودن آن به مشتریان اعلام شود.

زمان ارسال پست: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۳ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ، ، ، ،

One Response to “کیا، اولین حضور خودرویی ها در جام جهانی روسیه را رقم زد”

  1. علی گفت:

    سلام دوس داشتم به خاطر عید گروه اسب بخار به ما مخاطبان عیدی میداد
    و یک تست خودرویی پخش میکرد : ))))

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.