کارمانیا
مدیران خودرو

پلیس در تعقیب خاطیان بی اطلاع

پلیس در تعقیب خاطیان بی اطلاع
طی روزهای گذشته ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که یک سمند پلیس در تعقیب یک کراس اوور فرانسوی بدون پلاک در خیابان های شهر است.
در این فیلم نشان داده می شود که راننده کراس اوور از میان خودروها لایی می کشد و در برابر فرمان ایست پلیس، بی اعتنا عمل می کند. بدیهی است که پلیس باید از تردد خودروهای فاقد پلاک جلوگیری کند. ولی این اتفاق تنها مقصری به نام راننده و مالک را ندارد. بلکه باید به سراغ شرکت های عرضه کننده خودرویی رفت که در زمان تحویل خودرو، بدون پلاک مشتری را راهی منزل می کنند. بدیهی است که افرادی بدون اطلاع از قوانین با خودروی صفر کیلومتر بدون پلاک به خیابان ها می آیند و اگر با پلیس روبه رو شوند در بهترین حالت می ایستند و در موارد دیگر فرار را ترجیح می دهند. اگر قرار است که با رانندگان چنین خودروهایی برخورد شود، باید برخورد جدی هم با شرکت های عرضه کننده خودرو با این سبک صورت بگیرد تا آن ها به این شکل مشتری مداری را زیر پا نگذارند.

زمان ارسال پست: ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ | ۵:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

3 Responses to “پلیس در تعقیب خاطیان بی اطلاع”

 1. کیارش گفت:

  نگین خودرو به ما هم بدون پلاک داد ولی دم خونه اون هم با کفی
  احتمالا اون هم همینجوری گرفته ماشینو ولی باهاش رفته تو خیابون !

 2. آریا گفت:

  شرکت ها؛ خودرو را بدون پلاک تحویل می دهند،
  اما هر کسی می داند که مسئولیت رانندگی با خودروی بدون پلاک با مالک خودروست
  شما حتی یه ماشین معمولی داشته باشی و بیای ببینی فرضا هر دو پلاک سرقت شده، باید زنگ بزنی پلیس، نمی تونی با اون حرکت کنی.

 3. نگین خودرو گزیده گفت:

  احیاناً منظورتون نگین خودرو که نبود؟؟ یا داستر بوده یا کولیوس… الان نگین خودرو بهمون می گه خداروشکر کنید که محصولاتمونو گرون نکردیم بابت افزایش نرخ ارز!!! بهشون جواب دادم اگر تاخیر نمی کردین ارز هم بالا نمی رفت پس منت بی جا نذارید!!!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.