کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

مرسدس میباخ ۶، به طول یک شاسی‌بلند

مرسدس میباخ 6 به طول یک شاسی‌بلند
شرکت‌های خودروسازی در خودروهای مفهومی، ایده‌های طراحی و آخرین فناوری خود را به رخ می‌کشند، بنابراین به بهترین خودروی مفهومی در سال ۲۰۱۶ نگاهی می‌اندازیم.
ابعاد این خودرو مفهومی الکتریکی ۵۷۰۰ میلی‌متر طول، ۲۱۰۰ میلی‌متر عرض و ۱۳۲۸ میلی‌متر ارتفاع دارد که باعث می‌شود، این کوپه مفهومی بیش از حد طولانی باشد.
به گزارش خودرو نویس در طراحی این خودرو نیز چراغ‌های جلو وعقب طراحی خاصی دارد، ال‌ای‌دی و او‌ال‌ای‌دی جنس چراغ‌های این خودرو مفهومی است به طوریکه با صورت یک خط نازک در جلو و عقب خودرو جا نمایی شده است.
مرسدس میباخ 6 به طول یک شاسی‌بلند
طول این خودرو مشابه خودروهای کوپه نیست بلکه این طول را معمولا برای خودروهای SUV لیموزین در ذهن داریم، این بدین معنی است که این خودرو بسیار با اندازه‌های استاندارد یک کوپه معمولی مفاوت است.
دلیل اصلی نام گذاری این خودرو مفهومی به مرسدس میباخ۶ دقیقا طول این خودرو است که به شش متر می‌رسد. همان‌طور که پیش از این از رونمایی این میباخ گفته بودیم، هنوز خبری رسمی از قدرت پیشرانه این خودرو اطلاعاتی در دسترس نیست و به نظر می‌رسد، مدل تولیدی آن برای سال ۲۰۱۷ معرفی شود.
مرسدس میباخ 6 به طول یک شاسی‌بلند

زمان ارسال پست: ۳۰ دی ۱۳۹۵ | ۴:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.