کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

روسیه در ایران خودروساز نشد؟

روسیه در ایران خودروساز نشد؟
سال گذشته در اولین نمایشگاه خودرو تهران یک شرکت ایرانی برند روسی را به بازدیدکنندگان معرفی کرد و قرار بود و پیکاپ و شاسی بلند این نشان روسی در ایران مونتاژ شود. اما با گذشت حدود ۱۰ ماه از این اتفاق، دیگر خبری از این نشان روسی و آن شرکت ایرانی نشد. حتی این شرکت در دومین دوره از نمایشگاه خودرو تهران حاضر نبود و دیگر برنامه ای برای معرفی محصولات خود در ایران نداشت. برخی از کارشناسان خودرو می گویند که این خودروهای روسی سبک سلیقه مشتریان ایرانی را دنبال نمی کردند و از همان روز اول مشخص بود که نمی شود به موفقیت آن ها در ایران امیدوار بود. با گذشت زمان گویا طرف ایرانی آنچنان تمایلی به اعلام برنامه های خود با این نشان روسی ندارد و همین اتفاقات باعث شده تا بسیاری بگویند که هنوز زمان آن فرا نرسیده تا یک نشان روسی به بازار ایران برای مونتاژ محصولات خود وارد شود.

زمان ارسال پست: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ | ۶:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

3 Responses to “روسیه در ایران خودروساز نشد؟”

  1. رضا گفت:

    توان خودرو جی میتونست به جای ترک اوپل و رونمایی ناموفق خودروهای یوآز روس روی به برندهای محبوبی بیاره که تا به حال تو ایران عرضه نشدند مثل اشکودا و …

  2. ميثم گفت:

    روسيه در كجاي دنيا غير از خودش خودرو ساز شده كه ايران دوميش باشه ؟

  3. آریو گفت:

    روسیه با هواپیماهای و صنعت قراضش به اندازه کافی داره ایران رو می چاپه دیگه بسمونه !

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.