کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

بازرسی دوباره دادستانی از دفاتر آئودی در آلمان

بازرسی دوباره دادستانی از دفاتر آئودی در آلمان
بازرسان آلمانی دفاتر آئودی را در ارتباط با رسوایی آلایندگی دیزلی در فولکس واگن که شرکت مادر این برند لوکس است، برای دومین بار بازرسی کردند.
حدود ۱۰۰ مقام از چهارشنبه هفته گذشته برای نخستین بار بازرسی از مقر مرکزی آئودی در اینگولشتات و کارخانه اش در نکارسولم را آغاز کردند.
به گزارش ایرنا این بازرسی‌ها برای نخستین بار از ۱۸ ماه قبل که رسوایی آلایندگی فولکس واگن افشا شد، از دفاتر آئودی انجام گرفتند و هدف آنها شناسایی کسانی است که در استفاده از نرم افزار غیرقانونی در ۸۰ هزار خودروی دیزلی سه لیتری فولکس واگن، آئودی و پورشه مشارکت داشته اند.
فولکس واگن در سپتامبر سال ۲۰۱۵ اقرار کرد در ۱۱ میلیون خودروی دیزلی در سراسر جهان نرم افزاری را نصب کرده که به آنها امکان می دهد کنترلهای آلایندگی را دور زده و بسیار بالاتر از حد مجاز آلایندگی داشته باشند.
بر اساس گزارش رویترز، سخنگوی دادستانی اعلام کرده است بازرسان اسناد زیادی را توقیف کرده اند و بعضی از افراد را تحت بازجویی قرار داده اند.

زمان ارسال پست: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

2 Responses to “بازرسی دوباره دادستانی از دفاتر آئودی در آلمان”

  1. حسن گفت:

    خخخخ خوش به حال ایران خودرو و سایپا

  2. علی گفت:

    دلیل این همه پیشرفت در کشورهای صنعتی مثل آمریکا و اروپا دقیقا بخاطر همین قوانین سفت وسخت است و این موضوع نشان داده که حتی اگر بزرگترین تولید کننده خودرو در جهان باشی و خلاف قانون عمل کنید جریمه میلیارد دلاری خواهید شد و زندان در انتظار شماست

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.