فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

چری تیگو۷ ، لوکس ترین شاسی بلند موجود بازار

چری تیگو7 ، لوکس ترین شاسی بلند موجود بازار
این روزها با بالارفتن بی سابقه قیمت خودروهای وارداتی و ممنوع شدن واردات آنها ، قطعا بسیاری از مشتریان این قبیل خودروها یا توان خرید خود را از دست داده و یا اینکه این مبالغ به لحاظ عقلانی توجیه و ارزش پرداخت را برای آنها ندارد.

به گزارش روابط عمومی مدیران خودرو؛ از سوی دیگر بازار شاسی بلندها نیز به عنوان پر طرفدارترین بخش خودروهای وارداتی با توجه به شرایط اخیر ، ممنوع شدن واردات و پیش فروش مدلهای ۲۰۱۸ همانند سایر خودروها به طرز چشمگیر رشد داشته و به طور مثال محصولات توسان و اسپورتیج دو برند کره ایی هیوندای و کیا که همواره پر طرفدارترین شاسی بلندهای وارداتی بودند به محدوده ۴۰۰ میلیون تومان و حتی بالاتر از ان هم رسیده که عملا آنها را از دسترس خرید بسیاری خارج مینماید.
حال این تقاضای بازار قطعا از طریق چینی های مشابه با محصولات وارداتی که رقابت تنگاتنگی را با خودروهای وارداتی اغاز نموده اند باید تامیین گردند ، به نوعی چری تیگو۷ را باید نخستین چینی ساختار شکن نامید که این ریسک را پذیرفت و برای رقابت با خودروهای مطرح بازار وارداتی ها ، پا در عرصه رقابت نهاد.
این شاسی بلند لوکس وساختار شکن چینی با توجه به توانایی های فنی و اپشن های بالای ایمنی و رفاهی هم اکنون با قیمت مناسب لقب لوکس ترین شاسی بلند موجود بازار را با خود به خود اختصاص داده است که در مقابل بهای محصولات نسبتا مشابه کره ایی با برچسب قیمت حدود ۴۰۰ میلیون کاملا ارزش خرید را دارد.
روابط عمومی مدیران خودرو

زمان ارسال پست: ۱۰ تیر ۱۳۹۷ | ۴:۱۳ ب.ظ | دسته بندی: رپورتاژ | تگ ها: ، ،

2 Responses to “چری تیگو۷ ، لوکس ترین شاسی بلند موجود بازار”

  1. امین گفت:

    چینی بدرد نخور

  2. میثم گفت:

    “و یا اینکه این مبالغ به لحاظ عقلانی توجیه و ارزش پرداخت را برای آنها ندارد”

    اینجا سوال پیش میاد شما که ارز ۴۲۰۰ میگیری و خودروی ۱۲۰ میلیونی رو ۱۷۰ و اندی میفروشی انتظار داری مردم با این قیمت غیر عقلانی بیان خودروی چینی بخرن؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.