فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

۲۰۰۸ خط تولید مستقل دارد؟

2008 خط تولید مستقل دارد؟
بعد از عقد قرارداد پژو و ایران خودرو، اعلام شده بود که ایران خودرو قرار است یک سوله بزرگ را برای مونتاژ محصولات پژو در ایران اختصاص دهد و سعی دارد تا قبل از پیش فروش این سوله را برای انجام فرایند مونتاژ تجهیز کند.
با گذشت زمان مشخص شد که گویا ایران خودرو هنوز نتوانسته سوله ای مستقل را به پژو ۲۰۰۸ و سایر محصولات ایران برند اختصاص دهد. در حال حاضر برندهای چون رنو، سوزوکی، هایما و… خط تولیدهای متفاوتی را در ایران خودرو دارند و حداقل یک سوله به نام آن ها برای مونتاژ نهایی وجود دارد. اما تصاویر منتشر شده از خط مونتاژ پژو ۲۰۰۸ در ایران خودرو نشان می دهد که این محصول در خط تولید مشترک مونتاژ می شود و به روی همان خط تولیدی می رود که خودروهایی چون دانگ فنگ H30 کراس و پژو پارس حضور دارند. احتمال داده می شود که با آغاز مونتاژ پژو ۳۰۱ در ایران، سالن تولید محصولات پژو مستقل از سایر محصولات قدیمی و چینی باشد و استانداردهای روز پژو در آن دیده شود. البته که به گفته برخی منابع خبری، با توجه به تسریع در تولید پژو ۲۰۰۸، در حال حاضر به صورت زمان بندی مونتاژ خودروهای پژو پارس، ۲۰۰۸ و… در یک خط تولید انجام می شود.

زمان ارسال پست: ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.