فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

متولی جدید برای سوبارو؟

متولی جدید برای سوبارو؟

شنیده ها حاکی از آن است که به احتمال زیاد برند سوبارو دوباره به بازار ایران باز می گردد و می خواهد با یک نماینده جدید فروش بهتری را در ایران تجربه کند.

سابقه سوبارو در ایران آنچنان خوب و درخشان نبوده و نماینده قبلی این برند، سیف خودرو، وضعیت نا مساعدی را برای خودروهای این نشان تجاری ایجاد کرده است. سوبارو به عنوان یکی از قوی ترین خودروسازان ژاپنی به حساب می آید که از نظر فناوری در سطح بالایی قرار دارد و خودروهای آن قابلیت حرکتی به نسبت بهتری در میان برخی از رقبا دارند. لگاسی و فارستر جز خودروهایی هستند که اگر نماینده حدید سوبارو در ایران مشخص شوند، می توانند فروش خوبی را در بازار کشور تجربه کنند. این خودرو از نظر کیفیت و امکانات در سطح بالایی قرار دارند و شاید بتوانند به نسبت خودروهایی چون تویوتا کمری و راو۴ قوی تر ظاهر شوند. با توجه به نبود تویوتا کمری، نماینده جدید سوبارو در ایران می تواند با معرفی مناسب لگاسی را به عنوان یک سدان ژاپنی و پرفروش به بازار کشور عرضه کند.

زمان ارسال پست: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ | ۴:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.