فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

فروش رنو در ایران ۱۰ درصد کاهش یافت

فروش رنو در ایران ۱۰ درصد کاهش یافت

میزان فروش محصولات رنو در ایران در ۶ ماهه نخست ۲۰۱۸، تحت تاثیر تحریم های احتمالی جدید دولت آمریکا ۱۰.۳ درصد کاهش داشته و به ۶۱ هزار و ۳۴۵ دستگاه رسیده است.

به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، شرکت خودروسازی رنو اعلام کرد، به لطف تقویت بازارهای روسیه و آمریکای جنوبی و همچنین تقاضای بالا در اروپا، میزان فروش محصولاتش در نیمه نخست امسال با رشدی ۹٫۸ درصدی به یک رکورد جدید دست یافته است.

رنو همچنین چشم انداز رشد بازار جهانی محصولات خود را از ۲٫۵ به ۳ درصد افزایش داده است. میزان فروش محصولات رنو در ۶ ماهه منتهی به ۳۰ ژوئن به ۲٫۰۷ میلیون دستگاه رسیده است.

این شرکت فرانسوی تصریح کرده که قصد دارد میزان فروش خود در سال ۲۰۱۸ را باز هم افزایش دهد. میزان فروش محصولات رنو در نیمه نخست امسال با ۴٫۴ درصد رشد به ۱٫۰۷ میلیون دستگاه رسیده، در حالی که رشد بازار خودروی اروپا در این مدت ۲٫۸ درصد بوده است. میزان رشد فروش محصولات رنو در منطقه اوراسیا که روسیه را نیز شامل می شود از ۱۵ درصد فراتر رفته و در آمریکای جنوبی نیز ۱۸ درصد بوده است.

میزان فروش محصولات رنو در ایران، تحت تاثیر تحریم های احتمالی جدید دولت آمریکا ۱۰٫۳ درصد کاهش داشته و به ۶۱ هزار و ۳۴۵ دستگاه رسیده است.

زمان ارسال پست: ۲۶ تیر ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.