کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

ریخته شدن گازوییل توسط برخی امداد خودرو های تقلبی صحت دارد

ریخته شدن گازوییل توسط برخی امدادخودرو های تقلبی صحت دارد

مدیرعامل ایساکو با اشاره به ماجرای ریخته شدن گازوییل توسط برخی امداد خودرو ها در برخی جاده ها گفت: شواهدی موجود است که این موضوع صحت دارد و ما در حال پیگیری این موضوع هستیم.

به گزارش خودروکار سید رضا حسینی مدیرعامل ایساکو در حاشیه برنامه آغاز جشنواره نوروزی ایساکو و امداد خودرو در جمع خبرنگاران گفت: برای سلامت و مراقبت از امدادگران با مراجع قضایی و انتظامی هماهنگی هایی صورت گرفته است. تا از اتفاقاتی که در گذشته برای این امدادگران رخ داده است جلوگیری شود. ما به شدت پیگیر مسببین ضرب و شتم نیروهای امدادگر هستیم.

او در رابطه با علل این اتفاق گفت: گروهی منطقه ای را قلمرو حکمفرمایی خودشان می دانند و خشنود نمی شوند همکاران ما خدمات اصل را ارائه می دهند و احساس نا امنی می کنند. من از آن ها دعوت می کنم به زیر مجموعه ما بپیوندند و بعد از گرفتن آموزش های لازم و استاندارد ها ما حتما از وجود آن ها استفاده خواهیم کرد.

حسینی در ادامه خاطر نشان کرد: همه مردم اپلیکیشن موبایل ایساکو را دانلود کنند و با استفاده از موبایل اپلیکیشن ایساکو به راحتی می توانند به امدادگران ایران خودرو دسترسی پیدا کنند. همچنین در صورت نیاز به امدادگران ایران خودرو حتما با شماره ۰۹۶۴۴۰ تماس حاصل کنند.

مدیرعامل ایساکو افزود: ما نیروهایمان را در هفت محور و در اکیپ ها مستقر کرده ایم و آماده خدمات رسانی به مشتریان و سایر مردم هستیم. و خدمات برای خودروهای دارای گارانتی صد در صد رایگان است.

او در رابطه با قضیه ریخته شدن گازوییل توسط برخی امداد خودروها در برخی جاده ها گفت: ما در حال پیگیری این موضوع هستیم و شواهدی موجود است که ما قویا بر این باوریم که این اتفاق رخ می دهد.

حسینی در رابطه با رفع این گونه موارد خاطر نشان کرد: خدمات امدادی ایران خودرو باید آنقدر قوی و کامل باشد تا مردم اگر بخواهند هم نتوانند سراغ غیر روند.ما در این مورد هم نیز از مراجعه قضایی هم کمک خواهیم گرفت.

زمان ارسال پست: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ | ۳:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

4 Responses to “ریخته شدن گازوییل توسط برخی امداد خودرو های تقلبی صحت دارد”

  1. معراج گفت:

    یاد مصاحبه افشین قطبی افتادم وقتی از ایران می رفت…..به خبرنگاره گفت این کاری که شماها باهم میکنید حیوون با حیوون نمیکنه!

  2. علی گفت:

    من که متوجه نشدم، یعنی چی? ریخته شدن گازوئیل در جاده! که چی بشه؟ اصلا مطلب تون روشن و واضح نيست، اصلا براي چی گازوئیل را تو جاده می ریزند? که مثلا چطور بشه؟

  3. امیر گفت:

    مردم خون خوار شدند

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.