امداد خودرو ارومیه اولین شرکت با مجوز رسمی و بیش از 13 سال سابقه کار

امداد خودرو ارومیه
امداد خودرو ارومیه

در دنیای امروزه با افزایش تعداد خودرو ها یکی از ضروری ترین نیاز و خدماتی که در سراسر جهان باید وجود داشته باشد امداد خودرو است. شرکت امداد خودرو ارومیه یکی از بهترین و با تجربه ترین شرکت های امداد خودرو در ایران است  که جهت خدمت رسانی به هم میهنان عزیز و حفظ امنیت آنها آماده ی خدمت رسانی است.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

در این جا قصد داریم تا مخاطبان عزیز و همشهریان محترم بیشتر با امداد خودرو ارومیه آشنا شوند البته  اکثر شما با امداد خودرو ارومیه آشنایی دارید و از خدمات این تیم ماهر و پرتلاش استفاده کرده اید حالا روی سخن ما با رانندگانی است که تا به امروز از این خدمات استفاده نکرده اند. امداد خودرو ارومیه یک تیم با تجربه و ماهر بر گرفته از کارشناسان، رانندگان و امدادگران ماهری است که همانند یک پشتوانه و یک دوست بسیار خوب در هر موقعیت مکانی که هستید شما را یاری می دهند .

تیم امداد خودرو ارومیه قبل از هر چیزی  آرزوی سلامتی برای رانندگان عزیز دارد و امیدوار است که هیچ وقت در بین راه دچار مشکل نشوند زیرا  با عث نگرانی شما می شود علاوه بر این  استرس از دیر رسیدن نیز برای شما پیش می آید اما اگر در بین راه مشکلی برای خودروی شما پیش آمد فرقی ندارد مشکل شما چیست بر فرض مثال که در حال رانندگی هستید و به طور ناگهانی خودروی شما کند می شود یا به طور کل خاموش می شود ودیگر نمی توانید به رانندگی ادامه دهید این  مشکل برای اکثر رانندگان پیش آمده است اما برخی از رانندگان که با امداد خودرو ارومیه آشنایی دارند بدون هیچ استرس و نگرانی با امداد خودرو ارومیه تماس می گیرند و در سریع ترین زمان ممکن مشکل خودروی خود را بر طرف می کنند. این عدم نگرانی و استرس برای این است که می دانند امداد خودرو ارومیه مثل یک پشتیبان همیشه و هر جا کنار آن هاست و لزومی ندارد که نگران خرابی خودروی خود باشند .

تیم امداد خودرو ارومیه در تمام نقاط شهر ارومیه همراه شما خواهد بود و مشکلات شما را رفع می کنند . امداد گران تیم امداد خودرو ارومیه  با بهره گیری از به روز ترین ابزار ها و تجهیزات مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند .

امداد خودرو ارومیه
امداد خودرو ارومیه

ممکن است برایتان این سوال مطرح شود که خدمات امداد خودرو شامل چه چیز هایی است؟

خدمات امداد خودرو

امداد خودرو به صورت شبانه روزی :

در هر زمان از ساعت شبانه روز به صورت ۲۴ ساعته  حتی در ایام تعطیلی آماده خدمت رسانی هستند هدف از ارائه این خدمات حفظ امنیت و آرامش شما است تا نگرانی بابت خرابی خودرو نداشته باشید تعهد و قیمت بسیار مقرون به صرفه ی امداد خودرو ارومیه باعث محبوبیت بسیار زیاد این تیم شده است .

امداد باطری :

اگر خودروی شما به صورت ناگهانی خاموش شد و نتوانستید مشکل خودروی خود را رفع کنید  امدادگران امدادخودرو ارومیه پس از برسی و تشخیص خرابی و مشکل داشتن باتری آن را تعویض یا تعمیر می نمایند .

تعویض روغن خودرو : امداد گران پس از چک کردن و یافتن نشانه هایی که مبنی بر تمام شدن روغن خودرو یا نیاز  به تعویض روغن خودرو باشد این کار را در سریع ترین زمان  انجام می دهند .

پنچر گیری سیار خودرو :

 اگر در هنگام رانندگی متوجه کم شدن باد لاستیک ها یا پنچری لاستیک ها شدید اما زاپاس همراه ندارید نگران نباشید فقط با امداد خودرو ارومیه تماس بگیرید در سریع ترین زمان ممکن کار تعویض و پنچر گیری لاستیک را برای شما انجام می دهند .

امداد خودرو ارومیه

مکانیک سیار خودرو

  یکی از مهم ترین و خاص ترین خدمات امداد خودرو ارومیه فرستادن مکانیک سیار به محل مورد نظر شما است  ممکن است شما به دلیل مشغله های زیاد کاری نتوانید خودروی خود را به تعمیر گاه ببرید یا یک تعمیر کار مورد اعتماد سراغ ندارید امداد خودرو ارومیه این دغدغه را به صورت کامل برای شما رفع کرده است . مکانیک سیاری که امداد خودرو برای شما اعزا می کند ویژگی مهمی که دارد  در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر آماده می شود . در هر زمان که با او تماس می گیرید در دسترس است وپاسخگوی شما است . تجربه  و توانایی لازم برای تعمیر انواع خودرو ها را دارد . تمامی وسایل و ابزار هایی که برای تعمیر  لازم است را به همراه دارد . بیشتر منافع مشتری را در نظر دارد و رضایت مشتری اولویت کار مکانیک سیار ارومیه است .

 از خدمات مهمی که مکانیک سیار انجام می دهد به موارد زیر می توان اشاره کرد : شستشوی انژکتور خودرو ، برسی و تعمیر سیستم های برق خودرو ، تنظیم کردن دمای ماشین ، عوض کردن صفحه کلاچ و تعمیر گیر بکس خودرو ، تنظیم دیاگ و انواع موتور خودرو ، تعویض کردن ماهک دنده ، دیسک و صفحه ی خودرو ، تعویض کردن پمپ بنزین و فیلتر خودرو، تمام تعمیرات مربوط به موتور خودرو  و….

سوخت رسانی بین جاده ای

 هر راننده ای حداقل یک بار این مشکل برایش پیش آمده است که در بین راه سوخت تمام کرده باشد قسمت تلخ ماجرا این است اگر دسترسی به محل سوخت گیری نداشته باشد چه اتفاقی می افتد؟ امداد خودرو ارومیه این مشکل رابرای رانندگان رفع کرده است و فقط با یک تماس  در کم ترین زمان به رانندگتن سوخت می رسانند.

یدک کش خودرو

گاها این اتفاق  پیش  آمده است  که مشکل خودروی شما با کمک های کنار جاده ای رفع نمی شود نیاز است که حتما به نمایندگی انتقال داده شود. یدک کش ارومیه برای شما یک یدکش همراه راننده با تجربه اعزام می کند و راننده با در نظر داشتن تمام موارد مربوط به یدک کشیدن خودرو، خودروی شما را به محل مورد نظر انتقال می دهد.

خودرو بر خودرو

 همانطور که می دانید خودرو بر ها برای انتقال خودرو های صفر بیشتر استفاده می شوند وخودرو ها را با بیشترین امنیت و تضمین کامل به محل مورد نظر شما انتقال می دهند البته در نظر داشته باشید که خودرو بر ها سریع تر و امنیت بیشتری نسبت به یدک کش ها دارند . خودرو بر های امداد خودرو ارومیه با  داشتن تمام تجهیزات پیشرفته حمل نقل را آسان تر انجام می دهند و هزینه کم تری هم دریافت می کنند

سرویس های دوره ای خودرو : یکی از بهترین روش هایی که امداد خودرو ارومیه برای جلوگیری از خرابی خودرو ها انجام می دهد سرویس های دوره ای است  با انجام مرتب سرویس های دوره ای از هر نوع خطر های احتمالی و جبران ناپذیر جلوگیری می کند و همچنین از افزایش هزینه های اضافی  نیز جلوگیری می کند . و همچنین از عملکرد خودروی شما اطمینان حاصل می شود . اگر قطعات خودروی شما نیاز به تعویض داشت با بهترین قطعات موجود در بازار تعویض می شود .

انجام تعمیرات قفل و سوئیچ خودرو : یکی دیگر از وظایف امداد خودرو ارومیه انجام خدمات قفل و سوئیچ است که در صورت خرابی قفل ها اقدام به تعویض و درست کردن قفل ها می نمایند .

خدمات مکانیکی خودرو ها : انجام تعمیرات مکانیکی کاملا حرفه ای بر روی تمام خودرو ها ایرانی و خارجی  به صورت کاملا تضمینی در کوتاه ترین زمان ممکن .

۴.۷ امتیاز از ۴ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.