کارمانیا
مدیران خودرو

رونمایی از استراتژی جدید بنتلی

رونمایی از استراتژی جدید بنتلی
بنتلی از استراتژی جدید خود برای مدل شاسی‌بلند و همچنین برنامه برقی‌سازی رونمایی کرد و آن ادغام این دو است.
به گزارش آتوموتیو نیوز، این خودروساز بریتانیایی قصد دارد یک شاسی‌بلند برقی کوچک‌تر از بنتایگا تولید کند. ولفگانگ دورهایمر، مدیرعامل بنتلی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت:«به شما اطمینان می‌دهم که بنتلی در بلندمدت در حوزه شاسی‌بلند فقط به یک مدل بسنده نخواهد کرد. ما مطمئن هستیم که یک بنتایگای کوچک‌تر به عنوان شاسی‌بلند بنتلی مقبولیت بالایی به دست خواهد آورد.»
اما این شاسی‌بلند کوچک‌تر باید آنقدر با بنتایگا متفاوت باشد که فروش آن را تحت‌الشعاع قرار ندهد. برقی بودن مدل کوچک‌تر این تفاوت را ایجاد خواهد کرد. شاسی‌بلند کوچک تماما برقی بنتلی حدود سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهد شد. بنتلی قصد دارد در سال جاری نسخه برقی-هیبریدی همه مدل‌های خود را به بازار عرضه کند. براساس اعلام این خودروساز بریتانیایی، ابتدا نسخه برقی-هیبریدی شاسی‌بلند بنتایگا عرضه خواهد شد و سپس نسخه برقی مدل‌های کانتیننتال جی‌تی، بنتلی مولسان و فلایینگ اسپر روانه بازار خواهد شد.
منبع : دنیای اقتصاد

زمان ارسال پست: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.