کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

حضور فعال ايران خودرو در سومين نمايشگاه بغداد

حضور فعال ايران خودرو در سومين نمايشگاه بغداد
سومين نمايشگاه تخصصي جمهوري اسلامي ايران، با مشاركت گروه صنعتي ايران خودرو، با حضور مقامات ارشد كشور عراق در نمايشگاه بين المللي شهر بغداد گشايش يافت.
گروه صنعتی ايران خودرو با نمايش محصولات دنا، رانا، سمندLX، سورنELX، تاكسي۴۰۵، وانت آريسان، اچ۳۰ كراس، پژو پارس، پژو۴۰۵ و سمند امدادي در سالن شماره ۵ در گستره ای با وسعت ۴۰۰متر حضور يافته است.
به گزارش خودرو نویس همچنين شركت های نيرومحركه و ايساكو نيز دستاوردهاي خود را در اين نمايشگاه در معرض ديد بازديدكنندگان قرار داده اند.
گفتنی است در سومين نمايشگاه تخصصی جمهوری اسلامی ايران، علاوه بر گروه صنعتي ايران خودرو، صنعتگران كشورمان در ساير رشته هاي توليدي مانند معدن، مواد غذائي، قطعات خودرو، برق و الكترونيك، ساختمان، لوازم خانگي و … در ۵سالن حضور فعال دارند.
لازم به ذكر است، اين نمايشگاه كه از ۲۴ بهمن ماه آغاز به كار كرده و تا ۲۷اين ماه نيز ادامه خواهد داشت، در روز نخست برگزاري با استقبال گسترده مردم و مسئولان عراقي مواجه شده است.

زمان ارسال پست: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۵:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.